2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugünkü ovülasyon testleri 🤨

Eklentiler

• 93CAF564-7290-46C1-B002-4DEF83E9CC92.jpeg
    93CAF564-7290-46C1-B002-4DEF83E9CC92.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 56
Bugünkü ovülasyon testleri 🤨
1) yeniden yumurtluyorsun
2) adet öncesi lh dalgalanması yaşanabilirmiş ( ama genelde test çizgisi control çizgisinden daha silik oluyor bu durumda)
3) bazı pko'lularda lh yüksek olurmuş. onlardan birisin.
4) hamilesin fakat değerin gebelik testinin algılayamayacağı kadar düşük
Bu seçeneklerden birisi sebebi

Tabiki kuzum hamile kalın kalın atın 😂😂 hepiniz baştacısınız grubumuzun kızlarının yeri ayrı bende sonuçta tahminfe bulunup egleniyoruz ne olursa kabulumuz ama bazı yerlerde hem soruyorlar hem de ters ters konuşuyorlar uyuz oluyorum sorma o zaman yani demi 😂😂 ben hamile kalınca kesin kendime tahminde bulunamam çok heycan yapacagım kesin 🥰🥰

Biz de sana içimizden geceni soyleriz 💜🧿

Canım kıvamı yapışkan mıydı benim bugün geldi ama rahatsız edici bi hissi vardı akışkan degildi peceteye sildigimde ıslaklıktan ziyade yapışıktı sarımtrak ama ne bileyim ya benim regl olacagım gün böyle bisey gelirdi ztn bi de bugün regl agrılarım var senin nasıl akıntın

Kuzum o kadar hatirlayamadim simdi 🙊😔

1) yeniden yumurtluyorsun
2) adet öncesi lh dalgalanması yaşanabilirmiş ( ama genelde test çizgisi control çizgisinden daha silik oluyor bu durumda)
3) bazı pko'lularda lh yüksek olurmuş. onlardan birisin.
4) hamilesin fakat değerin gebelik testinin algılayamayacağı kadar düşük
Bu seçeneklerden birisi sebebi
Ya 1 ya 4 benimki , test prodüktör erken gebelik testiydi tertemiz çıktı 🙂

😍 Heyecandan kendimi yicem şimdi.

Benim de sağ kasığıma doğru ağrım arttı biraz. Ara ara girip duruyo. Karnımda karıncalar geziyor sanki. Tekrar akıntım gelmedi.

Benim şimdilik aktaracaklarım bu kadar Perlitik Perlitik ve @monimoni bir sonraki belirtilere kadar esen kalın. Şimdi hava durumu.

Ay çok değişik birsey oldu kızlar işten geldim arabayı parketmeye çalışıyorum her zaman parkettigim yer yemin ederim patinaj çekip durdum sanki orada birsey var geri gidemiyorum neyse bir tane kadın kızını tuttu elinden götürmeye çalışıyor küçük 3 yaşlarında kız meğersem bana bakıyormuş el salladi el salladım sonra baya bir el salladı en son öpücük attı gitti yicemmmm neyse gulumsedim güzel bir an oldu. İndim arabadan neye takılıyorum diye birsey yok tekrardan geri aldım arabayı anam pat diye normal girdi ben şok 🤣🤣🤣 kafayı yiyorum galiba artık hshhaha

Ay çok değişik birsey oldu kızlar işten geldim arabayı parketmeye çalışıyorum her zaman parkettigim yer yemin ederim patinaj çekip durdum sanki orada birsey var geri gidemiyorum neyse bir tane kadın kızını tuttu elinden götürmeye çalışıyor küçük 3 yaşlarında kız meğersem bana bakıyormuş el salladi el salladım sonra baya bir el salladı en son öpücük attı gitti yicemmmm neyse gulumsedim güzel bir an oldu. İndim arabadan neye takılıyorum diye birsey yok tekrardan geri aldım arabayı anam pat diye normal girdi ben şok 🤣🤣🤣 kafayı yiyorum galiba artık hshhaha
İşaretmi yoksaaa 🥰🥰🥰

Tüm bunlar süreci kontrol etme çabamızla alakalı. Sürecin kontrol edilebilir olduğuna dair inancımız da tam bir illüzyon aslında. Vakit geçirmek için eylememiz lazım kendimizi böyle şeylerle işte :)
Aynen kendimize vesile arıyoruz 😂 bizim kontrolümüzde değil ama gereken bedeli de ödememiz gerekiyor ☺️

X