2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hastanedeyim canım doktoru bekliyorum klomen kullanmak istiyorum bakalım regl bi gelse hele. Ya c life gibi ürünleri kullanmaktan korkuyorum ben ya. Zaten hormonlar limoni daha da bozulursa naparım
anladım canım ben iki aydır kullanıyorum zaten yumurtlama dönemine kadar bı sıkıntı yaşamadım tabi herkesin yapısı farklı oyüzden bişey diyemiyorum ama testin negatifse daha fazla bekleme canım

Kiz dusunsene yapıyormuş hic silik cizgi flan yok direk kıpkırmızı cizgi cikiyormus allahhhhh havalara ucardim yaaa hadi insallah allahim o gunleri nasip etsin
Ay inşallah öyle görürüz gölge istemiyorum ben kuramızı çizgi istiyorum

anladım canım ben iki aydır kullanıyorum zaten yumurtlama dönemine kadar bı sıkıntı yaşamadım tabi herkesin yapısı farklı oyüzden bişey diyemiyorum ama testin negatifse daha fazla bekleme canım
Bende beklemek istemiyorum canım bakalım doktor gelsin inşallah kist falan yoktur da yeni tedaviye geçebiliriz.

Merve3553 canım ben oncemed ile adete 5 gün varken öğrendim ama tabi içinden çıkacak testte çok önemli... Biz şu marka iyi diyoruz içi çıkıyor dandik bir test...

Benimde vardı bugün çok az
Kız ben bide bi rüya gördüm bi kapı vardı oda oraya girecektim ama ölmüş bi adam geldi böyle yaşlıcana bişey tanımıyorum o adamıda küçük bi çocukla bana sarılıyo bşde kapıdan ben girmeden kilitleyip ortadan yok oldu Allahım hayırlara çıkarsın

Arkadaşlarım benim bugünde ovülasyon testleri pik gösteriyor, gebelik testi yolu gözlüyorum teslimat şubesine yeni gitmiş heralde yarın gelecek çıkıp test mi alsam adete 5 günüm var ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…