2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ne kadar da hızlı geçiyor zaman canım maşallah baksana 24 haftayı bitirmişsin çok şükür Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de gösterecek

Ya ne kadar da hızlı geçiyor zaman canım maşallah baksana 24 haftayı bitirmişsin çok şükür Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de gösterecek
Valla öyle. Nasıl geçecek onca zaman diyordum ama gerçekten geçiyormuş. Şaka gibi. Rabbim sizlere de yaşatsın inşallah bu duyguyu

Ama bakmadı kuzum ya hiç
O zaman ona da mutlaka baktır. Allah korusun düşük yumurta rezervi önemli. Benim şimdiki aklım olsa ilk yaptıracağım testlerden. Elini ne kadar çabuk tutman gerektiğini gösteriyor o değer. Test sonucuna göre inşallah Zamanın varsa yine yavaş yavaş ilerlesin kuzum. Türkiye'ye Gelmişken öğren canım o değerini de. Eşin de test verebilirse çok şahane olur . Amh testini Devlette yapıyorlar mı bilmiyorum. Ben özelde yaptırmıştım bu arada.

Ya çok önemli testleri atlayabiliyorlar bazen. Kimisi de yıllarca uğraşıyor bir hsg çektiriyo meğer tıkanıklık varmış görüyolar ve üstüne hemen hamile kalabiliyor.

Tamam kuzum doktoruma yine söylerim aslında o zamanda istemiştim yapmamıştı özele gidiyorum bende ama yapmadı bakalım bu sefer isteyince yapar belki

Ben iyiyim kuzum. Bebeğim de yoğun bakımda tabi. İnşallah toparlayacak dualarınızı eksik etmeyin
Hiç merak etme onlar daha güçlü oluyor inan bana. Benim yeğenim de öyle doğdu hem de 2022 nisanda. 28 haftalıktı. Çok endişelendik tabi ama inan bana daha güçlü oluyorlar. Şuan çok çok iyi durumda. İnşallah bir an önce bebeğini kucağına alacaksın kuzum duam seninle

İnşallah kuzum güzel günler gelsin de bugünler unutulur gider

Hayırlı uğurlu olsun ne güzel bi haber sağlıklı mutlu bi ömrü olur inşallah bebiiiişin sen nasısın canım A Afratafrac

Hayırlı uğurlu olsun ne güzel bi haber sağlıklı mutlu bi ömrü olur inşallah bebiiiişin sen nasısın canım A Afratafrac
İyiyim kuzum. Bebiş büyüyor. Hayırlısıyla Nisan ayında kucağıma alayım diye gün sayıyorum Darısı sizin de başınıza inşallah, yürekten diliyorum.

İyiyim kuzum. Bebiş büyüyor. Hayırlısıyla Nisan ayında kucağıma alayım diye gün sayıyorum Darısı sizin de başınıza inşallah, yürekten diliyorum.
Canım amin cok teşekkür ederim cok güzel bi doğum geçirirsin inşallah su gibi geçer sağlıklı sıhhatli musmutlu bi geleceği olsun bebiişin

Çok sevindim canım inşallah ikiside iyi olacak bebek kuvvetli kendini toparlayacak inanıyorum iyi olduklarınıda duyarız inşallah ben bazı nedenlerle giremiyorum zor geçiyor baya sıkıntılı 25 haftalık olduk artık sen nasılsın nasıl gidiyor

Umarım iyisindir önemli bir durum yoktur İyiyim ben çok şükür. 24+2 bugün benim de

Umarım iyisindir önemli bir durum yoktur İyiyim ben çok şükür. 24+2 bugün benim de
Ben önemli değilim canım bebek sıkıntılı biraz o korkutuyor kalbinde ışık göründü hastane değiştim riskli gebeliğe gittim orda bişey göremedi bebekten sıvı almayı önerdi detay için kabul etmedim bu gittiğimdede bebeğin suyu sınırdaymış çokmuş şeker y0klemesi istedi o yapılacak bütün belirtiler dasm sendromunu gösteriyor artık fazla takmıyorum psikolojim bozuldu dua ediyorum inşallah sağlıkla kavuşurum diye

Canım hayırlısıyla sağlıkla doğsun inşallah bebeğin Doktorlar bunu çok yapıyor. Benim arkadaşıma da yıllarrr önce aynı şeyi demişlerdi ama bebişi sağlıkla doğdu. Hiç de bir sıkıntısı olmadı. Down sendromu belirtisi olmayaıp öyle doğan bebekler de var. Yani doktorlar hep kötü ihtimali dillendiriyolar.
Şeker yüklemen de iyi çıkar inşallah İçini ferah tut. Şu anda elinden bir şey gelmiyorsa o tetsleri de yaptırmayı düşünmüyorsan sadece sağlığına ve bebişine odaklan. Biz ne hissedersek onlar da onu hissediyor.

Merhaba biz 2 yıldır çocuk düşünüyoruz 4 5 aydır adetlerim 30-35 günde bir bu ay 1 hafta gecikti ve 1 hafta beyaz akıntım var. Her adet döneminde gögüslerim ağırırdı. Bu ay ağırmadılar. Hamile olma ihtimalim var mı?

Daha şeker y0klemesi yapılmadı canım ayın 17.de yapılacak bende artık bebeğe ve sağlığıma odaklandık inanıyorum hiç bi sorun çıkmayacak nisan ayında bebeğime kavuşacağım sağlıklı bi şeklide inşallah seninle aramızda fazla bişey yok aynı zamana denk geliyor 1 hafta var sadece

Doğrudur. Tahmini doğum tarihi 23 Nisan benim. ama bakalım benim kızçe ne zaman gelmek isterse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…