2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kozlar geçen kan verdim ya 17.95 Çıktı daha da vermedim sizce tekrarlasam mı yoksa hiç kendimi strese sokmayıp kese görmeye mi gitsem

Yumurtan catlamamis olabilir canım benim de genelde 2 gün pik kalır hatta bir ara 3 gün pik görmüştüm. Havuç yiyebilirsin 3-4 tane o catlmasina yardımcı olur

Bildiğim kadar ile iki gün pik olabilir ve diyorlar ki tek gün pik ise 3 gun üst üste 2 gun pik ise 4 gun üst üste degerlendirin. Bir gebenin günlüğü var orada soylemislerdi bence sen 4 gun ust üste degerlendir
yaa çok teşekkür ederim cansınız, panik oldum niyeyse :) pazartesi günü de prp yaptırmıştım yumurtalıklarıma, aslında yumurtlamam cumartesi olmalı takvimime göre ama bir şekilde erken oldu demek ki. Dr da o gün demişti, yumurtan var hatta büyümeye aday bir yumurtan iyi duruyor değerlendir diye, ovulasyon testiyle takip et demişti, hadi dün başlayayım dedim direk pik gördüm

Her ay değişebilir takvime çok inanma ben hep 14. Gün yunurtlarim sanıyordum ovulasyon testi yaptım 8. Gün yumurtlama oldu sen değerlendir bolca

Kızlar su gibi alıntı neden olur iç çamaşırım bildiğin IP ıslak Allah Allah ya daha piki bile görmedim ben. Enfeksiyon falanmı olabılır ama kaşıntı yanma yok.
Benimde 4 gün önce süt kesiği gibi akıntı oldu sonra su gibi akıntı oldu ama ateşim hala 36.1 de kaldı bu ay şaşırdı yumurtalar ovülasyon yapmadığıma pişman oldum

Benimde 4 gün önce süt kesiği gibi akıntı oldu sonra su gibi akıntı oldu ama ateşim hala 36.1 de kaldı bu ay şaşırdı yumurtalar ovülasyon yapmadığıma pişman oldum
Ben ovulasyon yaptığım halde anlam veremiyorym ya bu ay çok farklı bişey oldu

Eğer sperm sorunu yoksa bugünleri arka arkaya değerlendirin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…