2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

teşekkür ederiz canım yeni bir opic açıp devam edelim açan olursa bizi etiketlesin olur mu?

14. Günde pik göreceksin bence yani yarın ve belki yarın akşama veya cumartesiye de çatlman olacak nasipse kuzum geliyor geliyor yumoşun sen ne kadardır deniyordun kuşum?
İnşallah canım 1 buçuk sene oldu nerdeyse hazıranda kimyasal düşük yaşadım işte

teşekkür ederiz canım yeni bir opic açıp devam edelim açan olursa bizi etiketlesin olur mu?
Valla benim kendi açtığım topik bana uğur getirdi. Umarım kim açarsa ona da uğurunu bu ay getirir. Diğer ismini yazdıran herkese de

Yaa ben çok duygusallaştım ama gerçekten çok güzel yönettin topikimizi canım hakkını helal et bu ay olmazsa bakalım bır sonrakı topikte bu enercimiz olacakmı

Hayırlı olsun canım benim rabbim kucağınada almayı nasip etsin sen ne denemiştin bu ay
Amin kuzum sağol Rabbim bu topikteki bütün kızlarımıza nasib etsin inşallah ben folikasitten hariç hiçbir şey kullanmadım ama çok çay içerdim onu çok kıstım.kahve içmedim hiç. Kuruyemişler meyveler tükettim bolca normalde yemezdim. Sabah aç karna keçiboynuzu özü tükettik eşimle.Bitter Çikolata yedirdim eşime ama bu ay pozitif olmazsa Çakşır kökü suyu deneyecektim bide bal çörek otunu. Bi kızım var aylardır dua ediyordu, 2. Sınıfa geçince bi kardeşim olur diye. Belkide kızımın duası tuttu. Pazartesi 2. Sınıfa başlıyor

Oyyy kıyamam ya prensesimin duasını Allahım kabul etmiş

Maşallah yaa ben buradayım diyor
Evet canım hepimiz yaşayalım inşallah bu duyguyu Rabbim bütün kızlarımıza tattırsın
Benim de çokk belim ağrıdı kuzum testle öğrendikten sonra biraz hafifledi. Sabrına hayran kaldım en güzelini yapıyorsun regl tarihinde direkt kan verebilirsin
Teşekkür ederim canım Sabır dedin mi başak burçlarına sor demişler bide ben biraz garanticiyim. Açıkçası son günlerde hiç belirti yok diye üzülecektim tam , bel ağrısı başladı. Göğüslerimde aman amann bi acı yok sadece yanlarına dokunup bastırınca hafif acıyor. Hala ovü testi yapıyodum Dün farkettim idrarımda köpüklenme ve koku vardı. Sen kan testi yapacak mısın? Ya da yapmıştın sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…