2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oooo maşallah maşallah sen ne zaman doktora gidiyorsun kuzum? Hiç takip edemiyorum boş olduğum her an ya uyuyorum ya da bomboş yatıyorum
Bugün 11.30 da gidiyorum kuzum inşallah keseyi görürüm dün yine bir defa kahve leke geldi çok az

İnşallah kuzum kuzum demiştim ya ben de çok uzun sürdü. Yorulmamaya özen göster. Yoruldukça oluyor özellikle
Evet yoruldukça geliyor neden anlmadım dün çok yoruldum biber temizledim kayınvalidemgilin. Hamile oldugumu bilmedikleri için bişe diyemedim ama bugün keseyi görürsem söylicem artık kendimi yormamam gerekiyor demekki

Seni şöyle mayıs annelerine alalım hayırlı olsun canım

Canım hamilemisin çok sevindim tebrik ederim kaç gündür giremedim pek diğer hamile kalan arkadaşlarıda tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah
Evett canıımm pazar günü öğrendim teşekkür ederim darısı sizlere olsun isteyen herkese nasip etsin Allahım

Çok haklısın tamam dediğin gibi pek sorgulamadan gideceğim. İnşallah bu sefer güzel haberini alırız sağlıkla gelsin bebişler ne zormuş anne baba olmak ne büyük fedakarlık emeklerle gelecekler ,hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…