2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hiç deme bebeğim neşeleri bol olsun bizi de güldürdüler sonradan da olsa
Eşlerin hepsinin aynı olduğu konusunda hemfikiriz artık

Hoşgeldiiiin her şeyi yapmışsın şimdi sıra beklemekte, inşallah pozitifle gelirsin

Acil psikolojik destek almam lazım, yardımcı olsana bana
İlk başta öyle hissediyor insan. Sanki hep bir sorun çıkacakmış gibi bu yaşadığın normal bir süreç. Keseyi görünce kalp atışını duyunca çok daha iyi hissedeceksin. Ama beynimiz çok fena, bize her aşamadan sonra sorun edecek yeni birşey buluyor. Ben olumsuz şeyleri hiç okumuyorum. Öğrendiğim her yeni şey sanki bende de olacakmış gibi oluyor o yüzden saldım. Sende bir kaç haftaya daha rahat hissedersin merak etme. Şu an hala inanamama evresindesin

İnşallah olur canımmm ben de aynı canım bu 5.denemem Olacak. Şuan benim Bat 8 tam kasık ortasında batma oldu bazen solda oluyor ama başka belirti yok. Sen de ne zaman başladı ateş basması baş dönme

Evet evet aynen de öyle yazdığın gibi her şey şu an. Ben de okumuyorum bugüne kadar okuduklarım işlemiş beynimin bi köşesine şimdi hepsi günyüzüne çıktı resmen

Yeni güne bismillahSevgili bacılarım
Hayırlı sabahlar
Buyrun yorumlayın bakalım .
Merve3553
Zumruduanka96
diğer bütün kızlar . 3-4 saat uyuyup uyanıp yaptım. Eğer birşey varsa Kendimi kaptırmak istemiyorum. Önemli olan regl benim için şimdiden söylim

Eklentiler

• 20230907_053310.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 131
  • 20230907_052354.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 133
İkinci çizgi belli oluyor hayırlı olsun❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…