2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

S sensen19 Canım Bu topikten bahsediyorum hoşgeldin. Aklına takılan şeyleri buradaki arkadaşlarla paylaşabilirsin. Bazen sohbet yoğunluğundan sorular aradan kaçabiliyor, o zaman isim etiketleyerek direk konuşanlara sorarsan illaki cevap veren çıkacaktır hayırlı haberlerini alacağız umarım, bu topiğin enerjisi çok güzeldir. İlk sayfaya bakacak olursan hamile sayımızı görebilirsin. Çok hamişimiz çıktı

Kızlarr merhaba ilk kez aranıza katılıyorum.
5 6 aydır deneme yapıyorum bu ay gün aşırı degerlendirme yaptım ovuladyon testi ile ilerledik yumurtlama olduğu zaman 3 gün üst degrlendirdik. Bat 3 gun var ama bende kasiklarda kramp bas dönmesi ve ateş basmasi var çok heyecanlıyım çok umutluyum

Hoşgeldin canım benimde yarın 3 günüm kalıyor

Çok teşekkür ederim umarım bir haftaya güzel haberlerimi yazarım bende buraya

Bütün gün sesiniz çıkmadı sıkıntıdan öldüm bi yemeğe gittim 20 sayfa konuşmuşsunuz zalımlar
Valla katılıyorum sana Özge. Gün boyu 5 sayfa konuşmuşlar bende gezmeye gittim bir geldim 20 sayfa
Oku oku bitmiyor ama çok eğlenceli bir geceymiş. Kahveler içilmiş balıklar tutulmuş maşallah pek renkli bir gece olmuş

Bu arada benim eşimde buraya çok güveniyor bişey olduğu zaman kızlar ne diyor bu duruma diyor

Ayyy hadi bakalım test yapınca yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…