2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım ne güzel detaylı cvp yazmışsın, çok teşekkür ederim. Ya Dr senin içtiğinden hiçbir şey olmaz diyor. Nasip tabi birazda, o gelecekse gelir... Allah sana da sağlıkşa evladını kucağına almayı nasip etsin

Canım ben yeni hamileyim günde 6 7 bardak nescafe içiyordum ama şöyle bi durum da var hormonları etkilediğini biliyorum kafeinin

Evet gerçekten tutunacak olunca tutunuyor ben o hafta çok dikkat edemedim cipsler bardak bardak çaylar ama bir şekilde tutundu şükür Dr problem çıkmaz dediyse için rahat olsun canım, ben de şu an içmiyorum içsem problem olur mu diye sordum kızlara Avrupa'da kahve tüketimi çok fazla ve kadınlar dikkat etmiyormus hamilelik döneminde de belki etkili oluyordur ama dediğin gibi geleceği varsa bir şekilde oluyor. Amin canım benim çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin

En güzeli doktora danışman kuzum şimdi yanıltmayayım seni

Ay evet uçlarında hassasiyet var çok az ve az önce biraz sertleştiklerini fark ettim sanki
Benimde koltuk altıma doğru var 2 akşamdır uykumda çok erken geliyor belimde de hafif ağrı var başımda dün çok ağrımıştı bugünde sabahtan vardı o ağrı. Kimyasaldaki gibi uzun süren kasık ağrım yok o zaman tatildeydik 8 saat yol gittim sürekli gezdim sanırım ondan da etkilendi sağ kasığımda birşeyin olduğunu bariz hissediyordum şuan öyle değil umarım birşey varsa da sağlıklıdır

Kızlar selam, sabahtan beri şu işaretlediğim kısım zonkluyor neden olabilir ya da ne yapmalıyım bilginiz var mı? hamilelik olunca ilaç da atamadım atsam geçirir miydi onu da bilmiyorum gerçi normalde çok ilaç kullanan birisi değilim

Eklentiler

• 2300CE83-00E7-4BE9-A4EC-BD6AB13602BE.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 52
Canım ben yeni hamileyim günde 6 7 bardak nescafe içiyordum ama şöyle bi durum da var hormonları etkilediğini biliyorum kafeinin
Bir şey daha sormak istiyorum, affedersin yaşın kaç? Ben 42 yaşındayım, hormonlarım fena değildi, amh 1.1 di. Ama yine tabi yaş ileri olunca kahve daha fazla etkiliyor olabilir.

Migrenn Yüzünü buhara tutmalısın ve masaj yapılmalı. Ayrıca sıcak duş da iyi gelir, geçmiş olsun

Bir şey daha sormak istiyorum, affedersin yaşın kaç? Ben 42 yaşındayım, hormonlarım fena değildi, amh 1.1 di. Ama yine tabi yaş ileri olunca kahve daha fazla etkiliyor olabilir.
27 yaşındayım ben evet ileri yaş daha dikkat etmesi gerekir tabi benim 3 tane çocuğum var zaten 20 yaşında anne oldum hepsini ilk ay yada 3 içinde oldu ama dördün bebek için 7 aydır deniyoruz bir tane kimyasalım oldu eskisi gibi yumurtalıklarım aktif değilmiş doktorum öyle demişti

Kızlar kan verdim 45 çıktı düşük geldi bana. Adetim 4 eylülde geçmiş olmasına rağmen. Daha cok bekliyordum açıkçası.bir onceki hamilelikte ayni gun verdigim de 500 du.En son ilişkim 23 ağustos oldu. Umarım artar değerim kimyasal olmaz.

Kız sen dördüncüyü mü istiyosunnn ay maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…