2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım benim dediğim gb herkes aynı fikirde olmak zorunda değil genel olarak herkes bir ürktü zaten
Ama ben olumlu bakıyorum sadece çocuk olsun diye de bakmıyorum açıkcası duruma. Hacamatıda sürekli yaptırıyorum şifa ve sünnet olduğu için. Sülük olayınıda genel temizlik için düşünüyorum zaten o da bişey olmasa da yapılması lazım diye bakılıyor bilmem alternatif tıp daha sıcak geliyor bana

Şifa olsun inşallah canım. Denemekten zarar gelmez. Annem hacamat sayesinde hemoroid tedavisinde yıllardır kat etmediği yolu tek seansta kat etti. Ama yapan kişi yapılan ortam çok önemli ona dikkat ettikten sonra sorun olacağını sanmam

Canım senin için dua edeceğim o çaresizliği bilirim. Bennim de hsg'em çekildi, ilaç, iğne, aşılama yapıldı ama olmadı.. ama bu demek değil ki olmayacak, bu bir süreç ve biz bu sürecin bir parçasıyız. Doktorun sana iğne verdiyse doğal yolla gebe kalabileceğin içindir. Lütfen moralini bozma. Bu ay neden bir daha ilaç iğne denemedin? İkinci üçüncü aylarda daha çok etkili oluyor diye duymuştum kuzum kaç aydır deniyorsunuz?

Yaa kadın resmen hayatını yaşıyor epey sosyal birisi demek ki

Çok sağol canım benim bende işinin ehline yaptırıyorum zaten
Annenin adına da çok sevindim şifa olur hiç tekrarlamaz inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…