2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay ben belirti görünce mutlu oluyorum kızlar onlar böyle güzel emojiler koyuyorum. Allah kolaylaştıran inşallah canım benim

Ben gene azmettim üç gün yedim ama benim de midemi deldi gibi oldu kuzum ya bıraktım. Midem hassas ondan devam edemedim. Kız sen hamiş değil miydin? Ben seni hamiş sanıyorum
Yok bebegim ya nerdeee kimyasal oldu belki o testlerime denk gelmissindir. Aklinda oyle kalmıştır koyulasmadi bile kan vermeye kalmadan bitti son 2si

Tamam maç gecesi o gün pikti heralde o zaman. Dün çatlamış herald. Bugün de çok geçe kalmadan değerlendirin canım ne olur ne olmaz
Ne yazıkkı kocam beyı mesaıye bırakmışlar gece 2 de evde olucak ama ben daha pil olduğunu düşünüyorum ya bakalım hergün yapıcam testlerı ne olucak

Ne yazıkkı kocam beyı mesaıye bırakmışlar gece 2 de evde olucak ama ben daha pil olduğunu düşünüyorum ya bakalım hergün yapıcam testlerı ne olucak
Bana da peak olacak gibi geliyordu ama 11i duyunca kafam karıştı hayırlısı kuzum. Hep de böyle günlere iş çıkar zaten maleseff

Öyle gibi görünüyor kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…