2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah canım ben de elimden geleni yapacağım perşembe de hsg çekileceğim çok heyecanlıyım

Canım benim çok haklısın sana ne iyi gelecekse öyle davran tabi en önemli şey moralimiz sonuçta
Ben de temmuzda çekildim canım. Güzel neticeler alırsın umarım

Ayy kuzum sagol haber verdigin icin ben de burda sormustum. Kizlardan biri soyledi daha gecen aldim 15tane. Insallah bu elimizdekiler son testlerimiz olur

Kız şu cümle ne demek "yumurtam çatladıktan bir gün sonra adet oluyorum genelde o yüzden çatlamadan 10 gün sonra takip yapmak istemiyorum" . Sen yumurtan çatlayınca adet mi oluyorsun?

Kuzum sana genel bilgi vereyim.
1. Çatlama gününden sonra 10. Günde idrarda çıkabilir
2. Adet gününe 4 gün kala idrarda çıkabilir.

İnan diğer dediklerini anlayamıyorum. Anlayan arkadaşlar cevap vermiştir sanıyorum

Ben yaptırmadım ama dün bi arkadaşım göbeğinde kupa çektirmiş, rahmi oturmuş öyle birşey anlattı ama ben pek sıcak bakmıyorum kuzum ya. Bilemedim. Rahimde sülük sonra nereye gidiyor acabası onu merak ettim.

Hadi hayırlı olsun inşallah kuzum inşallah bu ay güzel sonuçlar alacaksın inanıyorum ben. Benim doktor işi yattı. Ulaşamadım bir türlü doktora.. bu ay da kendi çabamla bir şeyler olacak artık…
Anladım kuzum. Takviye alacak mıydın sen? Çörek otu mu yapacaktın? Çakşırı yapacaksın zaten onu biliyorum

Burdan izleyebilirsin canım
Yaptırdığım zaman anlatırım inşAllah nasıl birşey olduğunu

Yok eylülün sonuna kadar dolu kuzum doktor randevusu yok bulamıyorum çok canım sıkıldı kaldım öyle.ulaşabilseydim aradan alır mısını diye soracaktım ulaşamadım bile.
Ee nasıl olacak bu? Sen bunu bi dahaki seferine doktoruna sor. Sen bir ay gidebiliyorsun bir ay gidemiyorsun gibi oldu. Bu ilaçları dediğim gibi üst üste kullanmak da önemli sanırım. Emin değilim ama öyle okudum baya.

Yok kuzum. Hiç yemek göresim yok. Zorluyorum kendimi yemek için. cumartesi ikili tarama için randevum var o gün konuşcam doktorla. Dün bu kadar değildim günüm günümü tutmuyor ama bugün çok kötüyüm yani. Hava da sıcak okula gidiyorum mecbur bitik oluyorum yarım günde bir de kusma eklendi 10+5 de

Anladım kuzum. Takviye alacak mıydın sen? Çörek otu mu yapacaktın? Çakşırı yapacaksın zaten onu biliyorum
Çörek otu felaketmis kizlar ya yapan nasil yapiyor coook zor. Corek otunu balı ve tarcini ayri ayri cok severim. O yuzden burda yazilinca cok kolay gibi gelmisti sabah 1tatli kasigini zor yuttum hic devam edebilecegimi de sanmiyorum

Hadi hayırlı olsun inşallah kuzum inşallah bu ay güzel sonuçlar alacaksın inanıyorum ben. Benim doktor işi yattı. Ulaşamadım bir türlü doktora.. bu ay da kendi çabamla bir şeyler olacak artık…
Aa üzüldüm kuzum ya keske denk gelebilseydi doktor. Ben de senden ilham alarak randevu aldim yarina. Ayaklarim geri geri gidiyor ama gidecegim artik galiba kac aydir erteliyorum zaten

Çörek otu felaketmis kizlar ya yapan nasil yapiyor coook zor. Corek otunu balı ve tarcini ayri ayri cok severim. O yuzden burda yazilinca cok kolay gibi gelmisti sabah 1tatli kasigini zor yuttum hic devam edebilecegimi de sanmiyorum
Ben gene azmettim üç gün yedim ama benim de midemi deldi gibi oldu kuzum ya bıraktım. Midem hassas ondan devam edemedim. Kız sen hamiş değil miydin? Ben seni hamiş sanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…