2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

12. Haftadan sonra düzelirsin canım merak etme şu an normal alışacaksın ben de öyleydim kafam yerden kalkmıyordu
Vallahi bunca zaman kusmadım kusma başladı 10+5 de kafam kalkmıyor öğlen gelip yatağa atıyorum kendimi. Sonraki hafta 4de çıkcam okuldan napcam bilmiyorum

Gecen sene ağustosta ben hamileyken burda kızlarla konuşuyorduk sonra ben kürtaj oldum çıktım ama o topic kapandı hepsi whatsap grupuna geçtiği için şimdi hepsi doğurmuş
Aa ben onu bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla Ağustos anneleri topiginde oldu bu olay topic kapanmadı ama çünkü bir kısım wpye geçmiş oradan devam ettiler herhalde

Kızlar döngümün 50.günündeyim. Gebelik nrgatif. İki gündür çok fazla sulu şeffaf akıntım var ovulasyon yaptım ve böyle çıktı. Acaba 2.defa mı yumurtluyorum çünkü 5 ağustosda yine aynı bu şekilde çıkmıştı ovulasyon testim

Eklentiler

• IMG_6358.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 39
BEbeğim prilam etki etmiyor mu? Doktor bana gece yatarken 2 tane al dedi bugün bir tık daha iyiyim ilk defa. Ayrıca gün içerisinde de 1 tane alabilirsin duruma göre dedi. Bugün bir arkadaşımla konuştum o günde toplam 4 tane içiyormuş.

Evet canım, bennce başla değerlendirmelere bugünden itibaren.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…