2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bir şey sormak istiyorum. Çatlamadan sonra tahmini ne zamanlar döllenen yumurta Rahime yerleşir? Tahmini günler var mı? Bu sefer umudum fazla o yüzden dikkat etmek istiyorum (uzanma,ağır kaldırmak vs.) şu an dpo 4

melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro ya benım bi tık moralım bozuldu galıba neden ovulasyonum bugün böyle çıktı dünkünden silikleşmiş baksanıza alttaki bugün ovulasyon

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 55
  • image.jpg
    image.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar ben bugün yine doktora gittim, çok kanamam olunca pazartesi kontrol, düşük de yapabilirsin demişlerdi, bebek düşmemiş ancak hala kalp atışları da tam anlamıyla oluşmamış, sadece titreşim halinde gibi görünüyor, şimdiye kadar olusmaliydi, bebek de çok büyümemis😔 Yine de şu anda kesin bişey söyleyemem dedi Dr ama ben olumsuz sonuçlanacağını düşünüyorum, yüzde 20 olumlu yüzde 80 olumsuz dedi doktor da. Perşembe tekrar doktora gideceğim, Allahım hayırlı olanı kolaylaştırsin, nasip etmeyeceğinin peşine düşürmesin inşallah. Çok şükür 2 oğlum var, son günlerde aşırı yıprandım daha da gebeliğe cesaret edebileceğimi sanmıyorum, Allah yavrularima hayırlı uzun ömür versin. Sizlere de gonullerinizdekini hayırlısıyla yaşatsın inşallah 🤲🤍
İnşallah bir mucize olur, olmazsa da şükür ki çocukların var eminim bir cesaret daha gelir. 🙏

Oy oy maşallah canım 🧿🧿 Allah nazarlardan korusun..iyi enerjin hepimize çok iyi geldi be canım🥰💓🤲 sen nasilsun ruh halin , sağlığın nasill
Valla çok iyi değilim bu ara. Bazılarını daha kötü etkiliyormuş gerçekten. Sürekli yatıyorum. ayakta durunca bayılacak gibi oluyorum. Kusuyorum, mide bulantılarım fena. Prilam diye ilaç verdi. Her gece 2 tane iç yatmadan öcne eğer gün içinde şiddetlenirse 1 tane daha şçebilirsin dedi. Bakalım inşallah faydalı olur.

Valla çok iyi değilim bu ara. Bazılarını daha kötü etkiliyormuş gerçekten. Sürekli yatıyorum. ayakta durunca bayılacak gibi oluyorum. Kusuyorum, mide bulantılarım fena. Prilam diye ilaç verdi. Her gece 2 tane iç yatmadan öcne eğer gün içinde şiddetlenirse 1 tane daha şçebilirsin dedi. Bakalım inşallah faydalı olur.
Zencefil iyi geliyormuş galiba arkadaşımın doktoru söylemişti🙁

X