2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum ovulasyon testi ile ee öğrenenler oluyormuş yaptın mı at bi bakalım
21 ağustos pazartesi çatlatma iğnesi oldum 24ü perşembe günü kontre gittim 3 tane yumurtam catlamıştı bugün iğne olalı 14 günüm. regli tarihimde 6 eylül

iğnenin 12.günü test yaptım silik cift cizgiydi ama muhtemelen ilacın etsiki başkada elimde test yoktu bende dün ovulasyon testiyle yaptım dünkü ekran bu

Eklentiler

• IMG_7021.jpeg
    IMG_7021.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_7022.jpeg
    IMG_7022.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 55
21 ağustos pazartesi çatlatma iğnesi oldum 24ü perşembe günü kontre gittim 3 tane yumurtam catlamıştı bugün iğne olalı 14 günüm. regli tarihimde 6 eylül

iğnenin 12.günü test yaptım silik cift cizgiydi ama muhtemelen ilacın etsiki başkada elimde test yoktu bende dün ovulasyon testiyle yaptım dünkü ekran bu
Kuzum ya eczane falan yakın mı bi erken gebelık veya normal test alsan

busabah 14. gün yine ovulasyon testi yaptım cizgi yoktu onu cekmedim onu ilk 5 dk baktım sonra koyulastımı bilmiyorum ama asıl sıkıntı bende hiç belirti yok ne gögüs ne kasık ne bel ne başka bsy :/

Günaydın kızlarr☺️Hamile olan arkadaşlar midenizde doluluk böyle şişkinlik ve sanki batma gibi bir durum var mı? Dün gece başladı (barbunya yemiştim ondan sandım) ama bugün hala geçmedi. Elimle bastırınca da acıyor gibi ve cidden çok dolu ve şiş hissediyorum midemi. Böyle bir şey yaşayan var mı? Gebelikle mi ilgilidir sizce?

X