2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya bende ovü aldığım kadına yazdım çünkü testim koyulaşmak yerine silikleşti. İşaretlediğimde yumurtlama olmuş diyor bilemedim 🤷‍♀️ yinede test yapmaya devam edeyim diyorum. 1 gün öncesini ve ertesi gün sabahını değerlendirmiştim pik değil diye 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_7599.jpeg
    IMG_7599.jpeg
    520,4 KB · Görüntüleme: 47
Ya bende ovü aldığım kadına yazdım çünkü testim koyulaşmak yerine silikleşti. İşaretlediğimde yumurtlama olmuş diyor bilemedim 🤷‍♀️ yinede test yapmaya devam edeyim diyorum. 1 gün öncesini ve ertesi gün sabahını değerlendirmiştim pik değil diye 🤦🏻‍♀️
Bencede devam et canım bırakma. Daha koyu olmalı diye düşünüyorum

Zencefil iyi geliyormuş galiba arkadaşımın doktoru söylemişti🙁
Doktoruma sorayım da ona göre tüketirim. Bu arada ıhlamurda dahil tüm bitki çayları yassak dedi. Maden suyu içebilrisin dedi. Günde 1 fincandan başka kahve ve çay yasak dedi.

golden-snitch golden-snitch melegim can melegim can kızlar ağrılarınız ne durumda benim çok fazla kasık ağrım var sol böbreğine doğru bile vuruyor o derece bide belimde sol taraf kopuyor hiç iyi değilim hafif mise bulantılarım başladı normal mı bu kadar ağrı ben emin olamıyorum diğer gebeliklerimde böyle ağrım olmuyordu hiç 😢

X