2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar günaydın , Ben bu ay ilk kez ateş takibi yapıyorum bugün benim döngümün 11.günü yumurtlama olduğunda yada çatlama geldiğinde vücut sıcaklığındüşüyor mu yükseliyor mu yardımcı olabilir misiniz rica etsem Eki Görüntüle 3295978
Çatlama yakın kuzum ateşin düşüşe geçmiş bir iki güne de çatlayabilir 3 4 güne de bir boş bir dolu degerlendirmeye başla kuzum

çarşamba günü gideceğim canım kan vermeye adet tarihim 2 gün geçsin istedim. ilk düşüğümde doktor demişti ki tutunacaksa yaşayacaksa sen amuda kalksan da yaşar ama düşecekse istersen tüm gün yat yine düşer demişti. inşallah sağlıkla yaşamaya devam ederler canım. çok sağolun şuan daha iyiyim kendimi toparladım inanıyorum güzel olacak herşey :)
Evet 2 gün geçsin stres olup takip etmek zorunda kalmazsın, biraz daha rahat olursun en azından. Benim de doktorum öyle söyledi, insan olarak hep hayırlısını sağlıklısını istiyoruz ve eğer öyleyse zaten tutunuyor annesine, sağlıksızsa sonlanıyor stres olmayın demişti. Güzel haberlerinizi alalım :)

Teyzelerim birinci sınıfa başladım ben bugün 🥹🙏🧿

Eklentiler

• IMG_4026.jpeg
    IMG_4026.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4031.jpeg
    IMG_4031.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 56
Günaydın güzel teyzelerim. 🥰🧿 bir maşallahınızı alırım. Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Darısı bebek bekleyen herkesin başına inşallah.

Eki Görüntüle 3295983
Minnak fasülye seni yerim ben senin enerjin pozitifliğin ve Allah’ımın izni ile arkadaşında geliyor senin arkandan 🥰🥹 keseye göre tahmin yapan kimdi ben erkek diyorum 🙈

Minnak fasülye seni yerim ben senin enerjin pozitifliğin ve Allah’ımın izni ile arkadaşında geliyor senin arkandan 🥰🥹 keseye göre tahmin yapan kimdi ben erkek diyorum 🙈
Ben yapıyordum ama bebiş orda sıkışmış gibi duruyor ondan yorum yapamadım her iki tarafada yakın 😂😂 his olarak kız hissettim ama

Evet 2 gün geçsin stres olup takip etmek zorunda kalmazsın, biraz daha rahat olursun en azından. Benim de doktorum öyle söyledi, insan olarak hep hayırlısını sağlıklısını istiyoruz ve eğer öyleyse zaten tutunuyor annesine, sağlıksızsa sonlanıyor stres olmayın demişti. Güzel haberlerinizi alalım :)
inşallah canım güzel haberler ile gelirim :) ilerde dönüp baktığımda boşa stres yapmışım derim inşallah :)

Kızlar size birşey danışıcam. Dün regl başladı bugün az önce hissettim lavobaya geldim parça parça dolmuş pet. Bu bende yılda 1 defa falan oluyor. Şimdi bu sene hamilelik düşündüğüm için korkuyorum başka bişey değildir dimi ve neden olur sizlerde oluyor mu 🙏
Hiç bir sıkıntı olmaz canım bende de bazen oluyor bazen hiç olmuyor

X