2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın güzel teyzelerim. bir maşallahınızı alırım. Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Darısı bebek bekleyen herkesin başına inşallah.

Eki Görüntüle 3295983
MaşaAllah kuşuma sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım benim ay ben teyzoş oluyorum hemde kaç tane yeğenim var sayısını bilmiyorum

Kötü düşünme canım burada tüm hamileler regl ağrısı yaşadılar

Günaydın güzel teyzelerim. bir maşallahınızı alırım. Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Darısı bebek bekleyen herkesin başına inşallah.

Eki Görüntüle 3295983
maşallah annesi gözümüzü gönlümüzü açtın sabah sabah hep böyle sağlıkla devam etsin inşallah.kese göründü o zaman.peki kalp atışı?

hayırlı olsun canım çok güzel koyulaşmış maşallah.Bu ay ben de ovülasyon yapmadım bakalım.Belirtilerini anlatmış mıydın tam hatırlayamadım.nelerdi belirtilerin aydınlat bizi
Ara ara yazdım dün soran arkadaşlara tekrar yazayım adetin 20.gününde başladı ufak ufak kasık ağrısı hep sol tarafta ama, bel ağrısı çok şiddetli ve en belirleyicisi bence baş ağrısı. Bugün 25.gündeyim dün sabahtan beri göğüs hassasiyeti var bi ağırlık var aşağı çekiyor sanki koltukaltıma doğru ağrıyor ara ara. İki gündür de uyku hali var. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Test almamıştım bu ay valla kaçırıcam diye korkudan zaten 6.günden beri değerlendiriyorum hemen hemen her gün Çok teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğin için ölçmeye ve değerlendirmeye devam o zaman

Kızlar bu arada geldiler kan aldılar 5 güne cevab çıkıcakmışhemşire diyor titriyorsunuz anlatdım sebebini doktorun ismini söyleyince hemen tanıdı tabi..işte bize kaldı beklemek
İnşallah çok güzel çıkacak sonuçların canım

Rabbim hayırla sonuçlandırsın İnşAllah Ben her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum. Çok sabrettin çok gözyaşı döktün. Rabbim hepsini görüyor. Hayırla nasip olacak İnşAllah
Amin canım AminAynen öyle bende hep diyorum kendime Allah yaşadıklarımızı gördü bu bebişi bize nasip edicek

Eki Görüntüle 3295983
Oyyyyy maşallah ona kalp atışı da duyuldu mu kuzum detay ver bize detaysız tatmin olmuyoruz biliyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…