2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Arkadaşlar nasılsınız ben bugün çok çok az bi kahve lekem vardı dr yazdım gel bakalım dedi gittiğimde bebeğim sağlıklı ama kese etrafında kanama başlamış pruloton iğne yapıldı birde progestan verdi çok korkuyorum bişey olacak diye geçermi sizce ilaçlardan sonra bu kanama yat dinlen dedi birde
Benim de kanama alanı vardı progestan kullandım ve hiç iş yapmadım evi bile süpürme dedi doktor dinlendim geçti zamanla. İnşallah sizin de geçer bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz 🤲🏻☺️

Arkadaşlar nasılsınız ben bugün çok çok az bi kahve lekem vardı dr yazdım gel bakalım dedi gittiğimde bebeğim sağlıklı ama kese etrafında kanama başlamış pruloton iğne yapıldı birde progestan verdi çok korkuyorum bişey olacak diye geçermi sizce ilaçlardan sonra bu kanama yat dinlen dedi birde
Canım umarım hiç bir sorun yaşamadan geçer gider. Kahve leke biliyorsun ki çok önemsenmiyor, ilaçla kontrol edebiliyor doktorlar. Umarım kolaycacık geçer kuzum 🙏🙏

Kızlarr çok giremiyorum buralara özledim hepinizi 😢 zor bi hamilelik geçiriyorum çok ağrılarım var ve uykudan gözümü alamıyorum insan işemeye üşenir mi o dereceyim ama hepinizi uzaktan takip ediyorum sadece yazamıyorum unutmayın beni bi ceee eee demeye geldim 😘😘😘

Oğlum 2,5 yaşında, hamile kalmamda, hamileğimde çok zor geçti. Ayrıca tsh ve prolaktin yüksekliğim var üst seviye ilaçlarımı bıraktığım zaman yükselen. Ayrıca annemdede erken menapoz öyküsü var 39 yaşında menapoza girmiş. Yani bu yüzden bu kadar ısrarcı olmam bu kadar üzülmem. Kusura bakmayın destek beklediğim ya da öyle şeyler yazdığım için hiç paylaşmamam gerekirdir bu durumu.
Yorum yapmıyorum ben artık canım. İstediğini yazabilirsin herkese açık platform burası. Sen hislerini düşüncelerini yazdın, bende yazdım. O kadar

Kızlarr çok giremiyorum buralara özledim hepinizi 😢 zor bi hamilelik geçiriyorum çok ağrılarım var ve uykudan gözümü alamıyorum insan işemeye üşenir mi o dereceyim ama hepinizi uzaktan takip ediyorum sadece yazamıyorum unutmayın beni bi ceee eee demeye geldim 😘😘😘
İnşAllah gün geçtikçe daha iyi olursun canım ☺️

Kızlar bu pik mi sizce ?

Eklentiler

• IMG_7428.jpeg
    IMG_7428.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 27
X