2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Şuan aynı durumları yaşıyormuşuz kuzum. Ama benim eşime sinirim çok ayrı. Aylardır 2.çocuk için artık denemeye başlayalım diye çok konuştum ama hiç oralı olmadı. Bu ay ikna olur gibi oldu ama yumurtlama günleri gelince resmen yan çizdi. Bu kadar üstüne düşmemin acele etmemin sebebi 31 yaşındayım ve oğlumada 1 sene sonunda hamile kalmıştım. Yine hemen hamile kalamayacağım biliyorum o yüzden bir yerden artık başlamak istiyorum. Hem çok duygusalım hem çok siniriliyim kendime engel olamıyorum. Şuan ağlayarak yazıyorum ooff..🥹😢
Bu erkekleri de anlamak zor yahu, hamileliği vs her türlü sıkıntıyı en çok çeken biziz zaten, tamam onların da sorumlulukları oluyor ama asıl yük kadında, bu kadar da rahat olmasalar ne güzel olur

Okuduklarım karşısında bazen ben de bu psikolojiye giriyorum kuzum. Sana hak veriyorum ne yalan söyleyeyim. Yaşananlar ve yaşadıklarımızı kıyaslayınca Biz gidip şurdan atalım kendimizi ama işte o arkadaşlara da "tek zorda olan sen değilsin bak neler neler var" demek için belki de buradayız, çünkü yine de fayda sağladığımızı düşünüyorum ve belki birine verdiğimiz bir umut, bir iç huzuru, veya kendine gel diye sarsmamız sonra bize de iyilikle dönecektir 🙏
Hikayesini bildiğim insana, gerçekten desteğe ihtiyacı olduğunu düşündüğüm kişiye yardımcı olcam artık. Sonrasında kendimi enayi gibi hissetmek istemiyorum.

Bu erkekleri de anlamak zor yahu, hamileliği vs her türlü sıkıntıyı en çok çeken biziz zaten, tamam onların da sorumlulukları oluyor ama asıl yük kadında, bu kadar da rahat olmasalar ne güzel olur
Malesef öyle kuzum eşime hep diyorum, sendeki şu rahatlık bende olsa defalarca hamile kalmıştım diye😒 Bir de bende prolaktin ve tsh yüksekliği var ilaç kullanıyorum değer düşüyor, sonra hop bi stres sıkıntı tekrar yükseliyor🥹

X