2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay yaptım ama asla önceki test gibi çıkmadı sadece kendimin görebildiği gölge çıktı şimd buraya koysam göremezsin canım
Bebeğim testleri gördüm mesajları okudum. Ben çok umutlandım senin için laboquickle birlikte attığın freelyde de gölge gördüm İnşAllah yanılmayız Yarın çok belli şekilde göreceğiz İnşAllah

Sat 3 Eylül Bat 29 Eylül A Afratafrac

Eveeett yeni ay başlasıınn Kırmızılar geldiii. ilk defa geldiği için içim biraz rahat Eylül yeni umutlar getiricek inanıyorumm Bol vitaminli, bol takviyeli, ilk defa ovulasyon ile takiple başlıyorum bu ay En sevdiğim ay en sevdiğim kız ismi. Ve kızlar benim yıllardır hatta çocukluğumdan beri söylediğim şey kızım olursa adı Eylül olucaktı Bakarsınız Eylül de hamile kalırım kızım olur adını da Eylül koyarım Hamile arkadaşlarım lütfen dua edin biz eylüle kalanlar burdan hamiş çıkalım

Benim de sanki gelecek gibi. Kasık bel tarafına değişik bi ağrı geldi.
İnşallah bu ay bizim ayımız olur

Eklentiler

• CE5EAB1D-AF3F-4203-94C6-45A1CB069EEA.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 65
  • 920ACE1B-B3E0-4FAE-B557-AD81EA627EC7.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 65
  • CBD48B14-9A87-4A95-B897-0FE131A38E2F.jpeg
    28,9 KB · Görüntüleme: 59
İnşallah Eylül ayı hepinizin ayı olucak canım arkadaşım hep dualarımdasınız rabbim bekletmeden versin minik mucizenizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…