2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay yaptım ama asla önceki test gibi çıkmadı sadece kendimin görebildiği gölge çıktı şimd buraya koysam göremezsin canım 😶‍🌫️
Bebeğim testleri gördüm mesajları okudum. Ben çok umutlandım senin için 😍 laboquickle birlikte attığın freelyde de gölge gördüm İnşAllah yanılmayız 🤲🏻 Yarın çok belli şekilde göreceğiz İnşAllah 😍🤲🏻

Sat 3 Eylül Bat 29 Eylül 🙏 A Afratafrac

Eveeett yeni ay başlasıınn Kırmızılar geldiii. ilk defa geldiği için içim biraz rahat Eylül yeni umutlar getiricek inanıyorumm 💛 Bol vitaminli, bol takviyeli, ilk defa ovulasyon ile takiple başlıyorum bu ay 🙏 En sevdiğim ay en sevdiğim kız ismi. Ve kızlar benim yıllardır hatta çocukluğumdan beri söylediğim şey kızım olursa adı Eylül olucaktı 😊 Bakarsınız Eylül de hamile kalırım kızım olur adını da Eylül koyarım 🙏❤️ Hamile 🤰 arkadaşlarım lütfen dua edin biz eylüle kalanlar burdan hamiş çıkalım ❤️

Eveeett yeni ay başlasıınn Kırmızılar geldiii. ilk defa geldiği için içim biraz rahat Eylül yeni umutlar getiricek inanıyorumm 💛 Bol vitaminli, bol takviyeli, ilk defa ovulasyon ile takiple başlıyorum bu ay 🙏 En sevdiğim ay en sevdiğim kız ismi. Ve kızlar benim yıllardır hatta çocukluğumdan beri söylediğim şey kızım olursa adı Eylül olucaktı 😊 Bakarsınız Eylül de hamile kalırım kızım olur adını da Eylül koyarım 🙏❤️ Hamile 🤰 arkadaşlarım lütfen dua edin biz eylüle kalanlar burdan hamiş çıkalım ❤️
Benim de sanki gelecek gibi. Kasık bel tarafına değişik bi ağrı geldi.
İnşallah bu ay bizim ayımız olur🙏

Eklentiler

• CE5EAB1D-AF3F-4203-94C6-45A1CB069EEA.jpeg
    CE5EAB1D-AF3F-4203-94C6-45A1CB069EEA.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 65
  • 920ACE1B-B3E0-4FAE-B557-AD81EA627EC7.jpeg
    920ACE1B-B3E0-4FAE-B557-AD81EA627EC7.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 65
  • CBD48B14-9A87-4A95-B897-0FE131A38E2F.jpeg
    CBD48B14-9A87-4A95-B897-0FE131A38E2F.jpeg
    28,9 KB · Görüntüleme: 59

İnşallah Eylül ayı hepinizin ayı olucak canım arkadaşım hep dualarımdasınız rabbim bekletmeden versin minik mucizenizi 🥰🙏

X