2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür , sonuçta yumurtlamanın var olması insanı rahatlatıyor; olmamasından şimdi yumurtlama çatlama bekle , 10 gün sonra her gün bir test harca…. başladı döngüler :))

Ay hadi olmayalım yaaaa lütfennnn o zaman şu aralar senin de yumurtlama çatlama vs var .. değerlendirelim mutlaka ( bıkkınlık geldi orası ayrı da :))
İnşAllah hayırlısıyla bizde burdaki herkeste sağlıklı hayırlı bir şekilde hamile kalıp kucağımıza alırız inşAllahh
Evet ben ilk defa ovülasyona başladım bugün adetin 9. Günü.
Öğlen yaptığımda silik çıktı tekrar yaptım t çizgisi hiç çıkmadı. Her gün yapmaya devam edicem bakalım ne olucak..

Evet devam et her gün at yorumlayalım hatta .. bende adetin ilk gününden saymaya başladım 13.gün iki çizgide aynı koyulukta çıkmaya başladı ..

Nasip değilmiş canım bir dahaki aya kısmetse burada fikir alışverişi yapıyoruz akıl akıldan üstündür derler tam tersi aslında burda insanın konuşarak stresi azalıyo ama tabikide karar senin Allah gönlüne göre versin umarım tez zamanda bebiş seninle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…