2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar merhaba , hamileliğini
Yeni öğrenmiş arkadaşlarımı tebrik ediyorum😍

Bu yumurtlama döneminde ağrı yaşıyor musunuz aynı regl ağrısı gibi.. Şu an piki gördüm ve inanılmaz bir ağrım var ..
Evet canım ben çatlamayı her ay hissederim ağrım olur

Ya kızlar siz nasıl bekliyosunuz yaa ben bekleyemiyorum 3 gün oldu yumurtlayalı tutunsun diye ne yapıyorsunuz ? En erken kaç gün sonra çıkar tutunsa ? Napıcaz şimdi😂

Ya kızlar siz nasıl bekliyosunuz yaa ben bekleyemiyorum 3 gün oldu yumurtlayalı tutunsun diye ne yapıyorsunuz ? En erken kaç gün sonra çıkar tutunsa ? Napıcaz şimdi😂
Bakıcaz beklicez zorla mecbur 😅en erken 10 gün sonra görme ihtimalimiz var

Eklentiler

• Screenshot_20230902-080827_1.jpg
    Screenshot_20230902-080827_1.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar birşey sorucam bilen biri cevap verebilir mi.. dün müdürümün doğum günüydü pasta yedik ve gıda zehirlenmesi yaşıyoruz şuan bende ishal kusma yok şimdilik midem bulanıyor sadece. Merakım şu yumurtlamam yeni bitti döllenme zamanıdır eğer varsa birşey bu zehirlenme etkiler mi
Yok canım bir şey olmaz, hem sen az yemişsin demekki seni az etkilemiş.

Ay çok şükür tek ben değilmişim ben de arada bir hissederdim ama insan takip edince daha çok dikkat ediyor demekki🙏
Havuç yiyebilirsin canım çatlamaya yardımcı olmak için.bana su da iyi geliyor. Su içince de ağrım hafifliyor çatlıyorum ama psikolojik de olabilir. Endişe etme, normal olduğunu okumuştum bu ağrıların. Bazı kadınlar hissedermiş. Zaten bebek olayına girince kendimizi takip ettiğimiz için önceden hissetmesek de artık hissediyoruz 🥰

X