2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım ben çatlamayı her ay hissederim ağrım olur

Ya kızlar siz nasıl bekliyosunuz yaa ben bekleyemiyorum 3 gün oldu yumurtlayalı tutunsun diye ne yapıyorsunuz ? En erken kaç gün sonra çıkar tutunsa ? Napıcaz şimdi

Ya kızlar siz nasıl bekliyosunuz yaa ben bekleyemiyorum 3 gün oldu yumurtlayalı tutunsun diye ne yapıyorsunuz ? En erken kaç gün sonra çıkar tutunsa ? Napıcaz şimdi
Bakıcaz beklicez zorla mecbur en erken 10 gün sonra görme ihtimalimiz var

Yok canım bir şey olmaz, hem sen az yemişsin demekki seni az etkilemiş.

Ay çok şükür tek ben değilmişim ben de arada bir hissederdim ama insan takip edince daha çok dikkat ediyor demekki
Havuç yiyebilirsin canım çatlamaya yardımcı olmak için.bana su da iyi geliyor. Su içince de ağrım hafifliyor çatlıyorum ama psikolojik de olabilir. Endişe etme, normal olduğunu okumuştum bu ağrıların. Bazı kadınlar hissedermiş. Zaten bebek olayına girince kendimizi takip ettiğimiz için önceden hissetmesek de artık hissediyoruz

Ya oldum evet ama iki aydır bayağı azaldı ped dolmuyor lavaboda geliyor falan aslında bugün yoğun olmalı bekliyorum. Sanırım ilaçlardan azaldı
Olabilir kuzum benimde bir az oluyor bir ay çok oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…