2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay ben size ne anlatıcakdım
Biz balık tutmasını çok severiz kocamla dün tam tren istasyonuna gittik bizim trenın durağına indim trenı uzakta gördüm bır baktım polisler ambulanslar bırı trenın altına atmış kendini bu 2.sefer oluyo ilkini görmemiştim ama bundada atlarken görmedim ama olay yerınde polısleri trenın altını ışıklarla ararken gördüm çok kötü oldum ben korkuyorum herşeyden şuan trene bınmeye özellikle trende yolculuk yaparken eşimin elini sıkmaktan bütün gece bileğim ağırdı bütün gece kasıldı vücudum resmen psikolojim bozuldu

Saolsin mesajin cok iyi geldi bana ❤️ dogru soyluyosun bebegim 6 aylik olduktan sonra zaten olmaz diye korunmayi bırakmıştım olursada olur diye ama hic dikkat etmedm yumurtlamaya v.s hic streste yapmadim cunku bebegim kucuk oldugu icin olmazsa olmasin diye iki yildr olmadi uc dort aydir cok dikkat ediyorum yumurtlama gunlerine yine olmuyor birde sezeryan oldum o sirada doktor endometriozism tanisi koydu ve git gide daha zor hamile kalcagmi söyledi ikinci cocuga cok ara verme dedi o biraz bni korkuttu tabi hersey Allahtan inşallah en hayirli zamanda olur. Bidahaki ayda esim yok o yuzden bos gecicem acaba bi takviye kullansammi kür falan
Dikkat etsek de etmesek de inan bana söylediğim şey oluyor nasibi gelen oluyor yani. Benim yeğenim tek ilişki ile oldu. Çok istiyordu kardeşimgil her ay uğraştılar doktora vs gittiler her gün denedikleri oldu falan, ama baktılar yok, bıraktılar olayı. Korunmaya başladılar. İşe falan girdi ertelediler.Kafalarından attılar bir süre çocuk olayını.Hamile kaldığı ay tek ilişki olmuş normalde korunuyorlarmış aman bu mu tutacak diye korunmamışlar. Ay sonu hamile olduğunu öğrendi şok içinde. Yani sen mücadeleni tabiki yap. Burada hepimiz bir şeyler yapıyoruz. Vitaminler, takviyeler, ama sonucunu Allah’a bırakıyorum. Verirse başımın üstünde yeri var. Vermezse bir bildiği var derim. Rahim filmi çekildin mi? Eşine sperm testi yapıldı mı? Hormon testlerin yapıldı mı? Mesela benim hepsi yapıldı her şey yolunda ama olmuyor. Tek açıklaması var zamanını bekliyor

Biz balık tutmasını çok severiz kocamla dün tam tren istasyonuna gittik bizim trenın durağına indim trenı uzakta gördüm bır baktım polisler ambulanslar bırı trenın altına atmış kendini bu 2.sefer oluyo ilkini görmemiştim ama bundada atlarken görmedim ama olay yerınde polısleri trenın altını ışıklarla ararken gördüm çok kötü oldum ben korkuyorum herşeyden şuan trene bınmeye özellikle trende yolculuk yaparken eşimin elini sıkmaktan bütün gece bileğim ağırdı bütün gece kasıldı vücudum resmen psikolojim bozuldu
Yaaa ne kötü olmuş denk gelmeniz😔 Biraz zaman ver kendine geçecek merak etme.
Olayların şiddeti, zamanla azalır. Sende aklına geldiğinde başka bir uğraş bul kendine. Sürekli aynı şeyi düşünmemeye çalış

Yaaa ne kötü olmuş denk gelmeniz😔 Biraz zaman ver kendine geçecek merak etme.
Olayların şiddeti, zamanla azalır. Sende aklına geldiğinde başka bir uğraş bul kendine. Sürekli aynı şeyi düşünmemeye çalış
En ufak sesten bıle korkuyorum ırkiliyorum normaldeyse korkak bir insanım zaten ama bu beni çok etkiledi 🫣😣

Ay görmesen bile çok üzücü ve korkutucu kuzum ya. Şu sıralar çok duyuyorum ben de metro altına atanı, trenin önüne atanı. Allah yardımcıları olsun 😔 nasıl yapacaksın bilmiyorum ama kendini çok kasmamaya çalış, çünkü bu sefer de her trene bindiğinde alışkanlık haline gelmesin bu duygun kuzum. Beynimizin bekçisi olmamız gerekiyor yoksa beynimiz olumsuz düşünmeye çok meyilli, hayatta kalabilmek için.

Gözün aydın canım coook sevindim, Allahım sorunsuz bı hamilelik geçirip sağlıkla kucağına almani nasip etsin, sağlıklı hayırlı uzun ömürlü olsun evladin Aminnn🤲 Kendi hamileligimle ilgili bunca endişeden sonra dualarımı toplu yapıyorum 🙈
Aminnnn canım ağzına sağlık çok sağol🙏🏻inşallah hepimizin hamileliği sorunsuz ilerler🙏🏻

Ay görmesen bile çok üzücü ve korkutucu kuzum ya. Şu sıralar çok duyuyorum ben de metro altına atanı, trenin önüne atanı. Allah yardımcıları olsun 😔 nasıl yapacaksın bilmiyorum ama kendini çok kasmamaya çalış, çünkü bu sefer de her trene bindiğinde alışkanlık haline gelmesin bu duygun kuzum. Beynimizin bekçisi olmamız gerekiyor yoksa beynimiz olumsuz düşünmeye çok meyilli, hayatta kalabilmek için.
İşte daha önce otobüs kazası geçirdim 1 sene ye yakın yanlız otobüse bınemedım bırdahada böyle bişeyle karşılaşınca of offf ne yazıkkı burda yazamıyorum malum şeyin tüketimi yasal olduğu için böyle şeyler yaşanmaya çok müsait bir ortam

İşte daha önce otobüs kazası geçirdim 1 sene ye yakın yanlız otobüse bınemedım bırdahada böyle bişeyle karşılaşınca of offf ne yazıkkı burda yazamıyorum malum şeyin tüketimi yasal olduğu için böyle şeyler yaşanmaya çok müsait bir ortam
Yaaaa Allah seni sevdiklerine bağışlamış kuzum 🙏🙏🙏🙏 tekrarı yaşanmasın inşallah.

Canım böyle üzücü şeylere denk gelmek çoğumuzu etkiler herbirimizi farklı şekilde zamanla azalacaktır , Allahım korusun kötü durumda olan herkesi 🙏

Imeraferaa Imeraferaa @kalburayuz kızlar maşallah topiğimizdeki konuşma akışı çok hızlı oluyor, konuşulanları bir bir takip etmek de haliyle zor oluyor. Sorunuzu, konuşanlardan birinin veya bir kaçının adını etiketleyerek sorarsanız o zaman sorunuz bildirimimize düşer ve yanıt mutlaka verilecektir 🙋
Onerin icin teşekkür ederm oyle daha gorunur olur sanrim 🌼

Amin inşallah canım Allahım akıl fikir versin insanlara
Bende böyle hani birini dövüyorlar ya insanı yada hayvanı hiç görmek bile istemiyorum çok etkileniyorum , eşim diyo küçükken şahit mi oldum filan olmadım aslında çok şükür ama ciddi etkileniyorum 😌

X