2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende 2 kere kan verdim daha vermem gerekiyor mu veya hastaneye ne zaman gitsem bılmıyorum ki
Ben kan verdikten sonra kese görebilceğim tarihe kadar gitmeyi düşünmüyorum canım ama Allah tan bişey cıkmazsa.20 sine kadar beklicem sanırım değerim iyi artarsa

Evet oyle yapayim en iyisi bu ayda olmazsa birde inofolc cok gordm burda kullanan. İlk gebeligimde caksir kullanmiatim sogan suyu maydanoz kuru propolis havuc suyu hangisi vesile oldu bilmiyorum ama en basta bu ay doktora gideyim bakalm degerlerm nasil rahmim nasil bebek icin dogru söylüyorsun

Eşin doğru tespit yapmış yaşanınca ne kadar zaman geçse bile o an geliyo gözünğn önüne

Kızlar merhaba , hamileliğini
Yeni öğrenmiş arkadaşlarımı tebrik ediyorum

Bu yumurtlama döneminde ağrı yaşıyor musunuz aynı regl ağrısı gibi.. Şu an piki gördüm ve inanılmaz bir ağrım var ..

Ben de aynı, belirtilerden umutlanıp sonra üzülmekten yoruldum Ne güzel bir oğlun var Benim hiç çocuğum yok, İnşallah sağlıkla hayırlısıyla pozitifler görürüz

Dogru soyluyosun kuzum Rabbim nasip etcek olduktan sonra en olmayacak zamanda bile oluyor bende buna sahit oldum kendimde ama ne bileyim insan cok isteyince cok kaptiriyor kendini olmayinca uzuluyor dedigin gbi Rabbme birakmak lazm o en dogru zamani biliyor bende uzulmeyecegm bu ay olmazsa yada azcik uzulurum ama inşallah bidahaki aylara daha guzel hazrlanacagm cunku psikoloji gercekten cok etkiliyor vucudu bende doktora gdeyim once degerlerme baktirayim ona gore takviye alcam Bu ay olmazsa

Çatlamaya yakın da ağrı oluyo kuzum

Evet canım çok ağrı oluyor bende hissediyorum yani hatta uzanmam gerekiyor bazen

Ben kan verdikten sonra kese görebilceğim tarihe kadar gitmeyi düşünmüyorum canım ama Allah tan bişey cıkmazsa.20 sine kadar beklicem sanırım değerim iyi artarsa
Çok mantıklı diyorsun bende gidip gitmemek arasında kaldım sonra bide düşündüm ki 3 cuye kan vermem gerekir mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…