2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Stresini yönetebilirsin. Herşeye çok zararı var biliyorsun. Bir de nasip dediğimiz şey var. Bütün şartlar aynıyken geçen ay neden olmadığını, bu ay neden olduğunu hiç anlamıyoruz. Sende rahat bırak kendini.
Olumlu düşün. Kendiliğinden regl olmak bile çok güzel, herşeyin yolunda olduğunu gösteriyor aslında. Sen takviylerini kullan, eline de kullandır, ovulasyon takip et verimli günlerini değerlendir inşallah en kısa zamanda nasip olur. Ki o ay bu ay da olabilir😊
Ayy inşallah kuzum neler kullansam acaba bidahaki ayda esim yok birde benim surekli yumurtalikta kist olusuyor bi ay birinde obur ay oburunde doktora gttm kac kez sürekli takip diyor biri kayboluyor biri basliyor ne yapacagimi bilmiyorm ilac falanda vermiyor

Canım bariz çizgi var 😍😍 hayırlı olsun 🧿🧿🧿 sağlıkla artsın. Labo güvenilir. Ben de 17 aydır böyle çizgi çıkarmadı. Yoksa yoktur diyor. Ama senin bariz var. 7. Gün de maşallah çok erken göstermiş 🧿🧿🧿
Canım bir saat sonrakini de ekledim az önce ve test dağılmış 😞

Neden kimse cevap vermiyor sadece belli basli kisiler konusuyor herkesin destege fikre ihtiyaci var

Bende tüm yazıları takip ediyorum 10/15 sayfa birikse bile okuyorum ama ne zaman bişey yazdam banada dönüş olmuyor konuşmalar gerçekten belli kişiler arasında dönüyor :/

Güzel kızlar hak veriyorum size. Bazı kişilerin arasındaki samimiyet gereği daha fazla sohbet dönebiliyor. Hayır olmuyor diyemem çünkü ben her ne kadar burada yazamasam da okumaya çalışıyorum belli aralıklarda yakalamam gereken bir durum var mı acaba diye. Fark ettim ben de bunu. Bazılarınızın soruları havada kalabiliyor.

Böyle bir durum olunca bence tekrar yazın, tekrar sorun aynı soruyu.

Zannediyorum ki cevap verilmemesinin 3 nedeni var.

1. Mesajlar gözden kaçabiliyor (andak herkes mi gözden kaçırıyor, bu inandırıcı değil mutlaka 1 kişi cevaplamalı hiç olmazsa)
  2. Sorularınız o kadar basit ki, insanlar cevaplamak için vakit ayırmak istemiyor bile. (Açıkçası yarın test yapmama gerek var mı diye sorulunca buradaki çoğu insan saçma bulabiliyor)
  3. Son olarak da nasılsa bir başkası cevap verir düşüncesiyle cevap verilmiyor olabilir.
Dediğim gibi her şey olabilir nedeni. Siz de tekrar sorun bizim kızların gözüne sokana kadar 🥰

Hee bu arada bir not: Devamlı burada olan arkadaşlara söylemek istiyorum. Bizler artık her b.ku bilir olduk. O yüzden bazı sorular bizlere her ne kadar saçma da gelse karşımızdaki insan için önem arz ediyor olabilir. Hiç bilmediği bir konu olabilir. bu hassasiyetle yaklaşırsak güzel olur.

X