2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geçen ay sık idrara çıkma vardı sanıyodum ki hamileyim şimdi idrarda yanma olunca dedim kesin idrar yolu enfeksiyonum yarın gidip ilacımı yazdırıcam. Aminn inşAllah sanada nasip olsun bana da burda isteyen herkese de
Hepimize en kısa hayırlı zamanda bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşAllahh

Yarın gidip ilacımı yazdırıcam inşAllah.
Hep döngüm sabit 26. Gün adet olurum düzenli.
Çok teşekkür ederim

Yarın gidip ilacımı yazdırıcam inşAllah.
Hep döngüm sabit 26. Gün adet olurum düzenli.
Çok teşekkür ederim
O zaman yumurtlaman 12. 13. Günlere denk gelir. Bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktorum tek içimlik toz verdi hamile oldugum halde. Sende bu dönemde içersen yumurtlama olup döllenme olana kadar geçer inşalalh sıkıntı olmaz

Aynı cümleleri banada kurdu doktorum . Dayanamayıp 3 gün önce yaptım . Sonuç negatif çıktı .
Eylülün 8 inde reglim . Beklemek biraz zor sizin ne zaman regli gününüz?
Evet beklemek strese sokuyor ama akışına bırakmak lazım aslında düşündükçe olmuyor . Benim 6 eylülde olmam lazım normalde geçen ay 8 inde olmuştum kimyasal gebelik dedi o gün kanamam başlamıştı. Birde benim yumurta rezervim düşük çıktı o yüzdende ister istemez stres yapıyorum

İnşAllah canım çok teşekkür ederim yardımın için

Kızlar felaket bir kasık ağrım var hapşırınca bile bitşey batıyor sanki bebek yerleşmiş olabilir mi yapar mı böyle ağrı

Merhaba ben adet bitiminden 2 gün sonra pik gördüm. Daha önce takip etmiyorsan gününü belirlemek için mutlaka adet bitiminden hemen sonra test yapmaya başlayabilirsin.

canım dualarım senınle ınsallah duyacaksın o muthiş sesi... <3
@ O ozgeeeee1 cım ve

Asdb cım yurekten tebrık ederim kızlar.. hayırla saglıkla devam etsin inşallah <3 <3​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…