2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım freely yaptım.
21-22 Ağustos pikti
23 Ağustosta çatlama oldu 24 Ağustostan itibaren saydım kuzum.
Gerçi ilk hamileliğimde de 10.gün tam bu saatlerde yapmıştım negatifti. 11.gün yaptığımda pozitifi görmüştüm ama işte

Kız ben takip edemiyorum yazılanları ya da okudum unuttum, aklım gitti bu negatif testlerden sonra.
İyi gel sarılalım o zaman bi tur regldaş olarak. Benim de bugün geldi. Salı doktora gidiyorum inşallah. Gazamız mübarek olsun kuzum

Erken kuzum inşallah bir kaç güne göreceksin. İlla 10. Günde görülecek diye de birşey yok inşallah bir kaç güne pozitif haberini alırıZ

Evet Salı günü doktora gideceğini okumuştum hatta sana yanıt yazmıştım görmedin aynı gün gideceğiz çok heyecanlı dedim tabi ben randevu ayarlayabilirsem sarılalım aşkım sarılalım birbirimize iyi gelelim

Erken kuzum inşallah bir kaç güne göreceksin. İlla 10. Günde görülecek diye de birşey yok inşallah bir kaç güne pozitif haberini alırıZ
Yaa amin inşallah canımm
Eşimede küsüm zaten şuan çünkü onu suçluyorum. Pek oralı olmadı bu ay, değerlendiremedik doğru düzgün. Olursa mucize olur diye dalga geçiyordu benimle 2 gün önce

Ay kız hiç görmemişim mesajını. Evet Çok heyecanlıymışşş gerçekten, herşeyimiz denk gelmiş bakalım doktorlar ne diyecek

Yaa amin inşallah canımm
Eşimede küsüm zaten şuan çünkü onu suçluyorum. Pek oralı olmadı bu ay, değerlendiremedik doğru düzgün. Olursa mucize olur diye dalga geçiyordu benimle 2 gün önce
Canım bir sürü arkadaşımız en az değerlendirdikleri çok önemsemedikleri ay hamile kaldı burda. Umarım sen de onlardan biri olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…