2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim testim de negatif. Bu aydan çok umutluydum ama olmadı. Göğüs ağrım bi iki gündür yeni çoğaldı ve 2-3 gündür sulu akıntım başlayınca iyice umutlanmıştım. Ama vücut sıcaklığım düştü sanki, ölçmeden de anlaşılıyor. Kısmet.
Canım senin adetine daha var diye biliyordum ben ben zaman olucaksın

günaydın kızlar , ilişkiden sonraki 7.gün belirti olur mu ya , kolay kolay başım ağrımaz 2 gündür bi baş ağrısı bi bulantı valla başımı kaldıramaz oldum şifayı kaptım desem başka bir yerimde bi şey yok .. anlam veremedim

Maşallah tatlım çok güzel ilerliyor sağlıkla ilerlesin inşallah canım bu arada ateş tablonu kaçırdım atarmisin tekrar senle vücut isimiz hep aynıydı bana da örnek olsun 🥰
Atim kuzum

Eklentiler

• 216E1126-FCAA-4E96-8209-08BADDB9A7EE.jpeg
    216E1126-FCAA-4E96-8209-08BADDB9A7EE.jpeg
    182,3 KB · Görüntüleme: 65
günaydın kızlar , ilişkiden sonraki 7.gün belirti olur mu ya , kolay kolay başım ağrımaz 2 gündür bi baş ağrısı bi bulantı valla başımı kaldıramaz oldum şifayı kaptım desem başka bir yerimde bi şey yok .. anlam veremedim
Kuzum günaydın sana da benim döllenmenin 4 günü başım ağrıdı daha yeni geçti diyebilirim bugün 14 gündeyim inşallah bebiştendir

bugün gelir canım, ateşim düştü ağrılarım başladı.
Belki sen piki yakalayamadın belli olmaz çatlamıştır ☺️ Düzenli yaptın mı ovü testini?
Guzel gunler yakin canim hic moralini bozma Bak canım böyle dünde yaptım busey yok bıraktım daha yoksa devammı edeyim dongum belli olduğu için gerek duymuyorum devam etmeye sen ne diyorsun

Eklentiler

• 20230831_111427.jpg
    20230831_111427.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 61
olabilir canım 2-3 gün sonra test yapmaya başlarsın gebelik varsa belli olmaya başlar

Hadi inşallah yaaa😍 hormonal değişikliklerden kaynaklanmış olabilir belki baş ağrısı, ya da hiç istemediğim ihtimal : klima çarptı :))
Evet her iki ihtimalde var aslında ben gün gün yazmıştım belirtilerimi bunun hakkında konu açmak istiyorum aslında belki sizlere de yardımcı olur diye birazdan yazarım atarım buraya da canım inşallah bebiştir 🥰🙏

Guzel gunler yakin canim hic moralini bozma Bak canım böyle dünde yaptım busey yok bıraktım daha yoksa devammı edeyim dongum belli olduğu için gerek duymuyorum devam etmeye sen ne diyorsun
Birkaç gün daha devam etsene koyulaşma olacak mı? 10. Gün çatlamış olabilir ama emin olamadım. Sanki çatlamaya çalışmış ama olmamış büyümeye devam ediyor gibi geldi bana. Birkaç güne belki pik olur

X