2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

1 saattir fotoğraflarda çizgi arıyorum kendimi kandırmalık buldum bitane 🥹

Eklentiler

• Screenshot_20230902-080827_1.jpg
    Screenshot_20230902-080827_1.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 56
Günaydın herkese🤗 Ben yine aptallaştım. Prodoctor erken gebelik testi vardı elimde yarını bekleyemeyip bugün yaptım. Geçen ay tertemiz tek çizgiyi görmüşken bugün şöyle bir sonuç çıktı. Testten 3 dk sonrasına ait. Gidip kaset test de almalıyımm
Canım gölge falan değil baya koyu çıkmış tebrik ederim 🥰💕 Sağlıkla büyüsün ve doğsun inşallah 🙏

Gunoooo kizlarr on ikinci gün tertemiz negoooooooo döner mi buradan bilmem pazartesi günü duphaston a başlayacağım galiba

Eklentiler

• IMG_20230902_082030.jpg
    IMG_20230902_082030.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 52
Son ana kadar dayanabilsem aslında ateşim bana hep doğruyu söylüyor ama bu ay 37 leri görünce aldandım. Dayanamayıp test yaptım.Demek ki aldanmamak gerekiyormuş bunu da ateş ile tecrübe etmiş oldum yine. Bakın kızlar nasıl düşüşe geçti. Teste gerek yok.Adet iki güne gelir. Canım ateş takibim benim. @Safransari A Afratafrac @melegim can melisaa93 melisaa93 @tweeetyyy edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch @ozgeeeee1 @hamileyimmmm @IADK @The Little Mermaid @bliiss beyons beyons @Conqueror123 Merve3553 Merve3553 @bitkin96
Ateş gerçekten yaniltmiyor canım herşeyin hayırlısı olsun inşallah tatlım

Çatlama ile 10 gün saysak kaset testte çıkar mı peki
Çatlama gününü dahil etmeden ertesi günden itibaren sayınca 10. Günde kaset test hassassa çıkabilir. Freely gördüğüm kadarıyla baya hassas, 8. Günde bile gösteriyor.. Diğer markaları bilemiyorum. Laboquik de hassas diyenler var.

Günaydın herkese🤗 Ben yine aptallaştım. Prodoctor erken gebelik testi vardı elimde yarını bekleyemeyip bugün yaptım. Geçen ay tertemiz tek çizgiyi görmüşken bugün şöyle bir sonuç çıktı. Testten 3 dk sonrasına ait. Gidip kaset test de almalıyımm
Tebrik ederim pozitifsin 😍
Ben de bunun yarısını görebilmek isterdim bugün. Çok güzel bi duygudur eminim😊

X