2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım adetime son 9 gün yani yapsam çıkar mı ? Elimde ki gebelik testi de artı med yoksa beklemeli miyim ne dersin ? 🌸
Çatlamadan sonraki günleri baz almam gerekir canım. Artımed hakkında bilgim yok. Çatlamadan sonra 10. Gün... Adete de 4 gün kala çıkabiliyor.

Hayırlı olsun darısı başımıza inşallah ☺️ belirtileriniz nelerdi varsa eğer
Sagol kuzum en kısa zamanda sizlerinde olsun inşallah. Belirtim yumurtlama olduktan sonra gögüs uçlarım karıncalanmaya başladı ve hiç geçmedi çatlamanın 7. Günü şiddetli kasık agrısı yaşadım bacagım çekildi resmen ve diger günü gögüslerim hassaslaştı canım bu kadar 😍😍

Senin vücudun tepkisi ateşle çok güzel uyumlu canım maşallah.
Ovulasyon testine felan hiç gerek yok.
Maşallah aynen canım :) ovulasyon testini geçtim bence aslında gebelik testi yapmaya gerek yok son ana kadar beklemek lazım. Bu ay dayanabilirsen öyle yapıcam ateşin sonuna kadar bekleyeceğim

Ateş ölçer linki ve nasıl ölçülüyor bu ay olceyim
L

canım herkesin vücut ateşi farklı oluyor. Her gün sabah saat 6-8 arası ama aynı saatte mesela ben saati 7 ye kuruyorum her gün saat 7 de ölçüm yapıyorum. Dil altından yataktan çıkmadan direkt ölçüm yapıp ff App diye ateş programı var ona kaydediyorum. Yumurtlama öncesi ateşin kendi ateşin oluyor. Mesela benim 36.2 36.3 36.4 bu civarlar oluyor. Sonra yumurtlama zamanı gelince en düşük ateşten keskin bir yükseliş ile (0.3 lük) en az, ateş artıyorsa ve üç yüksek ateş ile devam ediyorsa, işte o en düşük ile yüksek ateş arasında yumurtlamanın olduğunu gösteriyor. Sana tablomu atacağım bak 14. Gün düşük ateşten (36.2) den 36.5 e yükseldi 15 gün. Yani 14-15 arası yumurtam çatladı. Çatladıktan sonra ateş yüksek gidiyor. Ta ki hamile değilsen ateşin adete bir iki gün kala düşüyor ya da tam adet günü düşüyor ve adet oluyorsun bak benimki bugün 36.6 ya düştü tahminim yarın 36.4 olacak ve yarın adet olacağım tahminim bu yönde. Çünkü benim adet olma ateşim 36.4 civarı
Burada açıklamıştım tıklayıp bakabilirsin canım. Ateş ölçeri de normal dil altından ölçen eczaneden almıştım bir tane

Gidelim de Yeşilçay ın kahvenin dibini görelim 😂😂
Bugün evlilik yıldönümümüz. Hamile olsaydım çok güzel planım vardı ama nasip olmadı. Bende bugünü ağrı sancı içinde geçireceğim için kutlamayı ertelemeye karar verdim 😂
Aynen gelsin Yeşilçaylar gelsin filtre kahveler😁😁 yaaa yıldönümünüz kutlu olsun inşallah seneye bebişle olarak kutlarsınız kucağınızda 🥰🤲🏻 bizim de 16 ağustosta idi ama işte sonuç aynı😁

Kızlar birşey soracağım , erken gebelik testi kaç gün kala yaptınız ve doğru sonuç verdimi ? 💐

Kızlar app ateş tablomda implantasyon düşüşü yorumladı😲 Yaa inşallah doğrudur bu bile heyecanlandırdı beni 🥹

Eklentiler

• 38D9D9C5-1C0B-4F87-8895-866F322E5EA8.png
    38D9D9C5-1C0B-4F87-8895-866F322E5EA8.png
    220,1 KB · Görüntüleme: 62
X