2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bundan almayı düşünüyorum ne diyorsunuz 😂 benim gibi pimpirikli hamişler için iş görür mü A Afratafrac @tweeetyyy @golden-snitch melegim can melegim can
Bir akrabamiz kadin dogumcu canim. Karisi hamile kaldi. 9 ay boyunca sadece 4 kere bakti ultrasonla kendi bebegine. Ultrasonun da masum olmadığını ses dalgalariyla goruntu olusturdugunu söylüyordu. Aslinda önerilen de toplamda 4 izlem gebelik boyunca. Ülkemizde riske atmamak icin ayda bir bakılıyor. Bence isler bu kadar hassasken boyle seylere girmemek lazim. Birak bosver, alacak nefesi varsa bu dünyada naparsan yap dogacak zaten o bebis. Yoksa eger ultrasonu kaldirmasan da üstünden elinden bisey gelmez. Tevekkul onemli🥰

Adet bitiminin 2. günü pik oldu 3. Gün çatladı 🤗 Bugün yaptığım yine hafif koyulaşmaya meyilli gibi geldi 2. Kez yumurtlama mı olacak acaba? Daha adetime 16 gün var bu testin koyulaşması hamilelik falan diye okudum forumda hevesim kursağımda kalmasa bari😂 şu 20li laboquick markadan aldım trendyoldan. Geçen ay 20 tane falan hamilelik testi almıştım eczaneden onlara döktüğüm paradan sonra gözüme fazla gözükmedi bu😂😂 İnşallah bu aydan sonra kullanmamıza gerek kalmaz canım bebişler bizimledir❤️
Ya 2.yumurtlama da olabilir bakalım pik çıkarsa tekrar 🙏🙏 evet ben de laboquick kullanıyorum 20li. Eczane fiyatları çok uçuk🤣 insallah bir daha gerek kalmaz ben de ovülasyonda 2. Ayım bu sefer Her şey düzenli oldu ve değerlendirmeden sonra sol kasıkta hep bi batma gibi bir şey var nedense 🤣 bakalım 13gün sonra insallah öğrenirim 🙏 benim çatlama 31 ağustos. İnsallah bebislerimize kavuşuruz Eylül uğruna 🧿🧿👼🏼👼🏼

Gün içinde benim regl gelir kızlar.
Ateşim öyle söylüyor :)
Hiç yanıltmadı beni ateşim şahitsin Safransari Safransari 😁

Eklentiler

• IMG_8276.jpeg
    IMG_8276.jpeg
    123,1 KB · Görüntüleme: 86
Günaydın herkese🤗 Ben yine aptallaştım. Prodoctor erken gebelik testi vardı elimde yarını bekleyemeyip bugün yaptım. Geçen ay tertemiz tek çizgiyi görmüşken bugün şöyle bir sonuç çıktı. Testten 3 dk sonrasına ait. Gidip kaset test de almalıyımm

Eklentiler

• IMG_20230902_071908.jpg
    IMG_20230902_071908.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_20230902_071759.jpg
    IMG_20230902_071759.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 86
Günaydın herkese🤗 Ben yine aptallaştım. Prodoctor erken gebelik testi vardı elimde yarını bekleyemeyip bugün yaptım. Geçen ay tertemiz tek çizgiyi görmüşken bugün şöyle bir sonuç çıktı. Testten 3 dk sonrasına ait. Gidip kaset test de almalıyımm
Tebrikler canım ben burdayımm demiş bebiş 😻❤️

X