2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar kanamam epey oldu, rengide bildiğimiz kırmızı taze kandı, uzun pedi doldurdu, Dr keseye 1,5-2 cm yakınlıkta kanama alanı var dedi, kesen bozulmamış gayet düzgün dedi, yatış verdi ama kağıt imzalayıp çıktım evde yatıyorum, ilaç ve iğne verdi, bu arada ultrasonu çok kötüydü bebeği kesede göremedi ama biz bugün görmüştük, 3 ml falandı, Prof sorun yok kalp atışları başlıyor 15 gün sonra görüşelim demisti, kanamam hala devam ediyor, inşallah hayırlısı neyse o olur 🤲Çok sağolun hepiniz 🤍 Bebeğim sağ salim dünyaya gelirse benim için mucize olacak.
Merhaba bebeğiniz nasıl benimde adetim gecikti sonrasında kanamam oldu ve ilk defa ağrılı oldu 1 gün sürdü ve kesildi bugün idrarda gölgeli şekilde çizgi gördüm doktora gittim kanama alanı var dedi ama kese göremedi kan testi aldı ne olacak bilmiyorum meraktan kafayı yicem

Canım ben çatlama görünce 2 gün daha devam ediyorum zaten yetiyor. Çatlamayı gördüysen bırakabilirsin. Ben geçen ay bol bol yaptım bir de geç yumurtlama olmuştu testim kalmamıştı eczaneden gittim aldım devam ettim 🤣 bu ay erken yumurtladım 2 gün ve daha tedbirli kullandım baya test kaldı eger bebis tutmazsa sonraki ay kullanırım 🙏🙏 ama sen bilirisin az kaldıysa devam et gitsin
Adet bitiminin 2. günü pik oldu 3. Gün çatladı 🤗 Bugün yaptığım yine hafif koyulaşmaya meyilli gibi geldi 2. Kez yumurtlama mı olacak acaba? Daha adetime 16 gün var bu testin koyulaşması hamilelik falan diye okudum forumda hevesim kursağımda kalmasa bari😂 şu 20li laboquick markadan aldım trendyoldan. Geçen ay 20 tane falan hamilelik testi almıştım eczaneden onlara döktüğüm paradan sonra gözüme fazla gözükmedi bu😂😂 İnşallah bu aydan sonra kullanmamıza gerek kalmaz canım bebişler bizimledir❤️

Amin isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin🙏🏼 ovulasyon takibi güzel bir karar olmuş tabi kimi insanı strese sokuyor orası ayrı bir konu☺️ ilk kullandığım ay bende çok stres olmuştum hatta dört ay kullandım ve 3 ay yumurtlama göremedim. Geçen ay yumurtlama gördüm fakat olmadı. Bu ay ovulasyon almam diyordum ama alıp yine takiple devam edicem. Yine kafanıza takılan bir şey olursa mutlaka yazın🙏☺️
İnşallah bu ay o ay olur senin ve bebeğin için🙏🏻 Ben 1 ayda bile yıprandığımı farkettim gerçekten beklemek, negatif görmek çok zor oluyormuş. Beklenti içinde olunca insanı daha da etkiliyor. Pozitif düşünüp pozitifleri göreceğiz inanıyorum 🤗

Merhaba bebeğiniz nasıl benimde adetim gecikti sonrasında kanamam oldu ve ilk defa ağrılı oldu 1 gün sürdü ve kesildi bugün idrarda gölgeli şekilde çizgi gördüm doktora gittim kanama alanı var dedi ama kese göremedi kan testi aldı ne olacak bilmiyorum meraktan kafayı yicem
Seninki yerleşme kanamasidir hiç korkma, bol su iç dinlen. Sağlıkla büyüsün. Benim bebeğim nasil tam bilemiyorum, Dr kese bozulmamış dedi ama ultrasonu kötü ve bebek çok küçük olduğu için kesede bebeği göremedi, inşallah iyidir

Seninki yerleşme kanamasidir hiç korkma, bol su iç dinlen. Sağlıkla büyüsün. Benim bebeğim nasil tam bilemiyorum, Dr kese bozulmamış dedi ama ultrasonu kötü ve bebek çok küçük olduğu için kesede bebeği göremedi, inşallah iyidir
Bilmiyorum aslında ben bugün iki doktora gittim kanama için 1 gün pede geldi sonra hep lavaboda peçeteye geldi bir tanesi kanama alanı var kese göremedim dedi diğeri polikistikover dedi bekliyorum yarını

İnşallah bu ay o ay olur senin ve bebeğin için🙏🏻 Ben 1 ayda bile yıprandığımı farkettim gerçekten beklemek, negatif görmek çok zor oluyormuş. Beklenti içinde olunca insanı daha da etkiliyor. Pozitif düşünüp pozitifleri göreceğiz inanıyorum 🤗
Her şeyin başı stressiz hayat. Çok düşünmek insanı olumsuza sürüklüyor. Yumurtlamayı görüp değerlendirince insan gerçekten beklentiye giriyor onu bu ay çok iyi anladım. İnşallah bu ay hepimiz için güzel olacak☺️🙏🏼

Kızlaar pik e yaklaşmı değil mi ? Bence bu yumurtlama masajı kesinlikle işe yarıyor benim normalde yumurtlamam geç olur pco var ama bugün 14. Günüm baya koyulmaya başladı. Omepa q10 çörek otu yağı ve masajı yapıyorum. 4-5 gün kadarda çakşır suyu içtim sanırım bu kombo işe yaradı 😀

Eklentiler

• IMG_7550.jpeg
    IMG_7550.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 43
X