2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bundan almayı düşünüyorum ne diyorsunuz benim gibi pimpirikli hamişler için iş görür mü A Afratafrac @tweeetyyy @golden-snitch melegim can
Bir akrabamiz kadin dogumcu canim. Karisi hamile kaldi. 9 ay boyunca sadece 4 kere bakti ultrasonla kendi bebegine. Ultrasonun da masum olmadığını ses dalgalariyla goruntu olusturdugunu söylüyordu. Aslinda önerilen de toplamda 4 izlem gebelik boyunca. Ülkemizde riske atmamak icin ayda bir bakılıyor. Bence isler bu kadar hassasken boyle seylere girmemek lazim. Birak bosver, alacak nefesi varsa bu dünyada naparsan yap dogacak zaten o bebis. Yoksa eger ultrasonu kaldirmasan da üstünden elinden bisey gelmez. Tevekkul onemli

Ya 2.yumurtlama da olabilir bakalım pik çıkarsa tekrar evet ben de laboquick kullanıyorum 20li. Eczane fiyatları çok uçuk insallah bir daha gerek kalmaz ben de ovülasyonda 2. Ayım bu sefer Her şey düzenli oldu ve değerlendirmeden sonra sol kasıkta hep bi batma gibi bir şey var nedense bakalım 13gün sonra insallah öğrenirim benim çatlama 31 ağustos. İnsallah bebislerimize kavuşuruz Eylül uğruna

Günaydın herkese Ben yine aptallaştım. Prodoctor erken gebelik testi vardı elimde yarını bekleyemeyip bugün yaptım. Geçen ay tertemiz tek çizgiyi görmüşken bugün şöyle bir sonuç çıktı. Testten 3 dk sonrasına ait. Gidip kaset test de almalıyımm

Eklentiler

• IMG_20230902_071908.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_20230902_071759.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 86
Tebrikler canım ben burdayımm demiş bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…