2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_4020.png
    IMG_4020.png
    185,7 KB · Görüntüleme: 56
Evet kuzum ağrı şişlik oluyor bide bende bugün kaşıntı başladı uyuz gibi ucunu parçalıcam kaşıya kaşıya resmen
Bende öyle canım ama normal adetten 1 hafta öncede başlardı aynı o ağrıyı hissediyorum.pazartesi bi kan verseydim rahatlıcaktım testler yanıltıcı mı diye düşünüyorum🥺

Son ana kadar dayanabilsem aslında ateşim bana hep doğruyu söylüyor ama bu ay 37 leri görünce aldandım. Dayanamayıp test yaptım.Demek ki aldanmamak gerekiyormuş bunu da ateş ile tecrübe etmiş oldum yine. Bakın kızlar nasıl düşüşe geçti. Teste gerek yok.Adet iki güne gelir. Canım ateş takibim benim. @Safransari A Afratafrac melegim can melegim can @melisaa93 tweeetyyy tweeetyyy edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch @ozgeeeee1 @hamileyimmmm IADK IADK @The Little Mermaid @bliiss @beyons @Conqueror123 Merve3553 Merve3553 @bitkin96
Kuzum müsait olup yazamadım bugün. Vücudunu tanıman ne güzel. Senin kendini motive etmene de hayran kaldım maşallah. Biz yıkılmadığımız sürece kimse de bizi yıkamaz. Umut dolusun, iskankar değilsin. Teslimiyet insan ruhuna en iyi gelen şey bence. Şükür ki bir sağlık problemin yok Rabbim en kısa zamanda pozitif görmeyi nasip etsin.

Biz çok umutluyduk ama belli ki Rabbim senin için daha güzelini hazırlamış, bizde bekleriz o zaman😊

A Afratafrac canım sana bir sorum var bugün kaset testim negatif çıktı yumurtla çatladıktan 10. Günüm ama ilk idrarım değildi galiba yok bu ay değil mi 🥹
Ben ettim sen etmeseydin😂 Bence buna bakarak negatif ya da pozitif diyemeyiz. Hele 10.gün. Koca gece tutulan çişle bile görülmeme ihtimali yüksek. Yarın sabah yapıcam ben de sen de öyle yap.

Bende öyle canım ama normal adetten 1 hafta öncede başlardı aynı o ağrıyı hissediyorum.pazartesi bi kan verseydim rahatlıcaktım testler yanıltıcı mı diye düşünüyorum🥺
Yok kuzum bende senin gibiydim 9 gün öğrendim bugün 13 gün dün kan verdim öyle ikna oldum

Kızlar kanamam epey oldu, rengide bildiğimiz kırmızı taze kandı, uzun pedi doldurdu, Dr keseye 1,5-2 cm yakınlıkta kanama alanı var dedi, kesen bozulmamış gayet düzgün dedi, yatış verdi ama kağıt imzalayıp çıktım evde yatıyorum, ilaç ve iğne verdi, bu arada ultrasonu çok kötüydü bebeği kesede göremedi ama biz bugün görmüştük, 3 ml falandı, Prof sorun yok kalp atışları başlıyor 15 gün sonra görüşelim demisti, kanamam hala devam ediyor, inşallah hayırlısı neyse o olur 🤲Çok sağolun hepiniz 🤍 Bebeğim sağ salim dünyaya gelirse benim için mucize olacak.
Hiç kalkma hiçbir şey yapma kuzum lütfen🙏inşallah geçecek ❤️

Evet çıkmamış olabilir canım kaset olduğundan. Bi de çatlama gününü saymadın değil mi? Çatlamanın ertesi günden itibarn 10 say kuzum. İnşallah bebeğin seninledir 🙏
22 si gece çatladı 23 den itibaren saymaya başladım. Aslında şöyle oldu 22si akşam test yaptım pikti. 23 sabah yaptığım da çatlamıştı. Bende 23ten saymaya başladım yoksa 24ten mi saymalıydım 😅

Kızlar kanamam epey oldu, rengide bildiğimiz kırmızı taze kandı, uzun pedi doldurdu, Dr keseye 1,5-2 cm yakınlıkta kanama alanı var dedi, kesen bozulmamış gayet düzgün dedi, yatış verdi ama kağıt imzalayıp çıktım evde yatıyorum, ilaç ve iğne verdi, bu arada ultrasonu çok kötüydü bebeği kesede göremedi ama biz bugün görmüştük, 3 ml falandı, Prof sorun yok kalp atışları başlıyor 15 gün sonra görüşelim demisti, kanamam hala devam ediyor, inşallah hayırlısı neyse o olur 🤲Çok sağolun hepiniz 🤍 Bebeğim sağ salim dünyaya gelirse benim için mucize olacak.
Allah kucağına almayı nasip etsin. Dinlenmene bak canım. Kafanı dağıtacak şeyler izle dinlenirken.

Kuzucum çok geçmiş olsun, umarım basit bir şeydir ve hemen toparlarsın. Acaba eve gelmesen hastanede mi yatsaydın ne olur ne olmaz idye.
Evde çocuklarım var ve hamileliğimden de kimsenin haberi yok, kalamadim hastanede, geldim evde yatıyorum, proluton iğne verdi onu eşim yapabilir mi acaba Niqu Niqu bidaha bi yere gitmesem

X