2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teşekkür ederim çok çok kısa bir zaman olduğunu biliyorum ama doğuma 3 hafta kala bebeğimi kaybettim sonrasında genetik test yaptırdık şimdi 2 aydır deniyoruz sadece herkesin bekleme ve psikolojik dirayeti farklı benim malesef o kadar kuvvetli değil. Yaşım 32 olucak herşey vaktinde zamanında güzel diye düşünüyorum erkenden tedbir almak daha mantıklı geliyor.
Ah ya cok uzuldum cok ve butun kalbimle size saglikla cabucak gebelik diliyorum 🍀
Bende aslinda erken dedim ama bir yandan da cektirme taraftariyim dedim ki sizin ozel durumunuz olmus bence mutlaka yaptirin.
Yas icin de cok stres yapmayin lutfen bende 34 yasindayim ara ara eyvah diyorum ama burada oyle mucizeler oyle hikayeler okuyoruz ki.. Ve dilerim ô guzellikler sizi de bulur bir an once.

Kızlar bu sabah profa gittim gayet olumlu konuştu kalp atışları basliyo vs dedi tam eve geldim az uzandım bı anda kanamam oldu 😔 Acile gidiyoruz hayırlısı için dualarınizi bekliyorum
Canım nasılsın var mı gelişme? Kanama kırmızı değilse korkma. Kırmızıysa da doktorlar önlemini alacaktır. Güzel haberlerle gel inşallah kuzum 🙏🙏🙏🙏

Teşekkür ederim çok çok kısa bir zaman olduğunu biliyorum ama doğuma 3 hafta kala bebeğimi kaybettim sonrasında genetik test yaptırdık şimdi 2 aydır deniyoruz sadece herkesin bekleme ve psikolojik dirayeti farklı benim malesef o kadar kuvvetli değil. Yaşım 32 olucak herşey vaktinde zamanında güzel diye düşünüyorum erkenden tedbir almak daha mantıklı geliyor.
Ve sizin bu kayip durumunuzdan dolayi mutlaka cekerlee diye dusunuyorum. ( bu arada siz iki aydir olmuyor diye yazinca ben evliligin iki ayi diye dusumustum)

Kızlar az önce kaset test yaptım negatif bugün yumurtlamamın 10. Günü ama dün erken gebelik testinde çok hafif gölge gördüm. Acaba kaset test olduğu için çıkmamış olabilir mi 🥹 ikisini de ekliyorum Eki Görüntüle 3294867 Eki Görüntüle 3294868
Evet çıkmamış olabilir canım kaset olduğundan. Bi de çatlama gününü saymadın değil mi? Çatlamanın ertesi günden itibarn 10 say kuzum. İnşallah bebeğin seninledir 🙏

Kızlar bu sabah profa gittim gayet olumlu konuştu kalp atışları basliyo vs dedi tam eve geldim az uzandım bı anda kanamam oldu 😔 Acile gidiyoruz hayırlısı için dualarınizi bekliyorum
Canım ne oldu sonuç inşallah bebişin iyidir kuzum saglıkla tutunur inşallah

Rica ederim, aslında bir kez yapmak yetiyor. İnşallah güzel haber alırsınız🙏🏼
İnşallah🙏🏻 sağ tüpüm alındığı için şansım daha az malesef😔 ilk çocuğum hemen oluvermişti. Geçen yıl Ağustosta adetten sonraki gün yaşanan tek korunmamız ilişki ile hamile kalmışım. Normal regl tarihimde adet gördüğüm için hamile olduğumu anlamadım. Lekelenme nedeniyle doktora gittiğimde beta değerinin 3500 çıkmasıyla öğrendim. Bebek tüpte kalmış kalp atışı bile vardı. Apar topar ameliyat ile sonlandırıldı. Velhasıl hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin🙏🏻

Ya canım bizide haberdar et inşallah sorun yoktur 😕

Güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız sizinle allahin izniyle hiçbir şey olmayacak 🙏🏻

canım öncelikle sakin ol inşallah birşey olmayacak bebişine.tüm topik sana dua ediyoruz.sonucu paylaş bizimle.merakta koyma

Kuzum sen sakin ol. Ben de gittim kanamayla çok şükür sorun olmadı. Sana da olmayacak inşallah 🙏

Canım nasılsın var mı gelişme? Kanama kırmızı değilse korkma. Kırmızıysa da doktorlar önlemini alacaktır. Güzel haberlerle gel inşallah kuzum 🙏🙏🙏🙏
Canım ne oldu sonuç inşallah bebişin iyidir kuzum saglıkla tutunur inşallah
Kızlar kanamam epey oldu, rengide bildiğimiz kırmızı taze kandı, uzun pedi doldurdu, Dr keseye 1,5-2 cm yakınlıkta kanama alanı var dedi, kesen bozulmamış gayet düzgün dedi, yatış verdi ama kağıt imzalayıp çıktım evde yatıyorum, ilaç ve iğne verdi, bu arada ultrasonu çok kötüydü bebeği kesede göremedi ama biz bugün görmüştük, 3 ml falandı, Prof sorun yok kalp atışları başlıyor 15 gün sonra görüşelim demisti, kanamam hala devam ediyor, inşallah hayırlısı neyse o olur 🤲Çok sağolun hepiniz 🤍 Bebeğim sağ salim dünyaya gelirse benim için mucize olacak.

Ve sizin bu kayip durumunuzdan dolayi mutlaka cekerlee diye dusunuyorum. ( bu arada siz iki aydir olmuyor diye yazinca ben evliligin iki ayi diye dusumustum)
Güzel dualarınız için Allah razı olsun rabbim burda anne olmak isteyen herkese ve sizede hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşAllah evlat hasretiyle sınamadan katından sağlıklı evlatlar versin hepimize🤲🏻🤲🏻🌸
Devlet hastanesinde kadın doğum bölümünden randevu alınca çekiyorlar mı acaba?

Kızlar kanamam epey oldu, rengide bildiğimiz kırmızı taze kandı, uzun pedi doldurdu, Dr keseye 1,5-2 cm yakınlıkta kanama alanı var dedi, kesen bozulmamış gayet düzgün dedi, yatış verdi ama kağıt imzalayıp çıktım evde yatıyorum, ilaç ve iğne verdi, bu arada ultrasonu çok kötüydü bebeği kesede göremedi ama biz bugün görmüştük, 3 ml falandı, Prof sorun yok kalp atışları başlıyor 15 gün sonra görüşelim demisti, kanamam hala devam ediyor, inşallah hayırlısı neyse o olur 🤲Çok sağolun hepiniz 🤍 Bebeğim sağ salim dünyaya gelirse benim için mucize olacak.
Kuzucum çok geçmiş olsun, umarım basit bir şeydir ve hemen toparlarsın. Acaba eve gelmesen hastanede mi yatsaydın ne olur ne olmaz idye.

İnşallah kuzum inşallah dualarım seninle allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin kimsenin kucagını boş bırakmasın inşallah 🙏🙏🙏🙏

Canım, yat uzan dinlen sakın hiçbir şey yapma wc dışında kalkma belli bir süre yerinden, iyi düşüb iyi olsun sakın streste yapma🤗 Benim 11. Hafta civarı aşırı derecede kanamam olmuştu bebeğimi kaybettiğimi düşünmüştüm ama şükür sorun yoktu sağlıklada kucağıma aldım🙏🏻 Seninde inşallah sağlıkla ilerleyecek gebeliğin korkma🙏🏻

X