2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

En son bugünkü 1001 çıktı artık vermem kan dr'uma yazcam ama hikâyelerinde gördüğüm kadarıyla şehir dışında arada kaynasın da istemiyorum yazdıklarım. Baktığımda en erken 14 Eylül'de Rand var, ben yazınca erken çağırırsa o şekilde giderim, ben de duygulandım ya inşallah sağlıkla devam eder 😍
İnşallah sağlıklı olur kuzum inşallah 🙏

Ama kalp atışıyla beraber diyorsan bekle bir hafta daha kuzum 🙆🏼‍♀️
Doktoruma yazdım bakalım ne zaman dönecek, randevu tarihlerine bakarsak zaten en erken kalp atışına alabiliyorum 🥴 bir yanım sabret kanaman olamdigi sürece sorun yok diyor bir yanım da hemen gidip görmek istiyor çok karmaşigim 😂

Doktoruma yazdım bakalım ne zaman dönecek, randevu tarihlerine bakarsak zaten en erken kalp atışına alabiliyorum 🥴 bir yanım sabret kanaman olamdigi sürece sorun yok diyor bir yanım da hemen gidip görmek istiyor çok karmaşigim 😂
Çok haklısın 😍 ama başlangıç süreci de çok yıpratıcı gerçekten 🥲 inşallah hemencecik geçsin bu süreçlerin 🙏

💕💕💕 Kızlar ne durumdasınız? Regl olan ya da hamile olduğunu öğrenen var mı?

@Gizem2021 @royal5596 @Taranta babu @yelif10 @seloseymo52 turuncummm turuncummm @gunesin ezgisi @yenibirhayal @Valera @Boldi @Reydiya @ozuge @sed2 @mmelissaa @eylem91 @edahandro @Smyrnasi @ilayasil @UstaOzlem Linakiz Linakiz

💕💕💕 Kızlar sizlerin de BAT tarihleriniz yaklaştı ne durumdasınız?

@Conqueror123 @cns15 @kalburayuz @mirasanne @Keles6161
canım ben regl oldum yazmıştım ama görmedin herhalde sat 26 Ağustos bat 23 Eylül aşılama olacak bu haftaya yumuşlarımın büyütmesini beklemedeyim 🥰🥰

Canım benim bomba gibi gelmişsin. Olmayınca boş verince de olmuyor çok takınca da olmuyor. Nasibi gelenin bahanesi olmuyor. Nasibi gelmeyenin de kırk tane bahanesi oluyor😁
Of ne konuştum beeee🤩
Neyse konumuza dönelim. İnofolic senin için iyi gelmediyse kullanma canım nasıl rahat hissediyorsan öyle davran. Bana iki aydır iyi geldiğini düşünüyorum bu yüzden kullanacağım yine.
Çakşır kökü suyu sipariş ettim iki şişe ama hala kargoya verilmedi ya. Ovulasyon sabah sipariş verdim kargoya verilmiş bile. Umarım benimkine yakalanmadan teslim alabilirim ona ahahhahajajahj test test test adam bıktı artık🤣🤣🤣🤣🤣🤣 çok takıyorsun her yerden test çıkıyor diyor e adam haklı biraz zaman geçsin yine birlikte gebelik testi de sipariş ederiz 🤣🤣
İnofolic kullanmaya adetin ilk günü başlayacağım yine çatlama olduktan sonra bırakacağım. Adetin 3 veya 4. Günü hafta içine denk geliyor okul başlıyor bir yandan, baktım Denizli sağlık hastanesine de randevular dolu istediğim doktorda. Ne yapacağım hiç bilmiyorum o huzursuz ediyor beni sadece.olmadı hastaneyi arayıp minnet rica bir şeyler yapmaya çalışacağım. Umarım doktor konusunda da her şey yolunda gider🤲🏻
Baktım test dün negatif bugün de ateş düştü, yeşil çay yaptım kendime oh mis yudumluyorum çok seviyorum♥️ ara vermiştim gebelik olursa varsa diye. İçeyim bari fena mı
Ateş konusunu kafana hiiiiiç takma her şeyi sorabilirsin yardımcı olurum. Uzman oldum o konuda🤣
Benim ateşim bu ay klomen sayesinde yüksek gitti sanırım progesteron hormonu iyi çalıştı bilemedim.
Şansımız değil, nasibimiz bol olsun. Bol bol bebeklenelim inşallah❤️❤️❤️
Aa evet iyi söyledin kuzum ben de ovu testi siparis edeyim. Ancak gelir. Gerci daha regl bile baslamadi ama.. en sıkıcı donem de bu sanirim. Neyse sabirliyiz bekleyecegiz😀 ben de testlerimi evin muhtelif yerlerine sakliyorum ya. Esim gormesin diye. Bisey dedigi de yok aslinda ama🤣🤣
Bu arada muayene olmak istedgn doktor daha once gittigin bir doktorsa bence yanina git dogrudan yuzyuze konus canim. Randevu bulamadigini ama kendisine muayene olmayi cok istedigini guzel bir uslupla ifade edersen hic bir doktorun geri cevriecegini dusunmuyoru. Aradan bakiyorlar genelde. Daha once gitmedigin bir doktorsa da yapabilirsin ayni seyi tabi sadece digerinden ben sizin hastanizdim diye girersen isin kolaylasir.
Insallah Eylul bitmeden cift cizgileri göreceğiz 🙏🙏

Merhaba ilk kez ovülasyon takibi yapıyorum çizgi koyulaşmış gibi sizce yumurtlama yakın mı demek oluyor yorumlayabilirseniz çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_5676.jpeg
    IMG_5676.jpeg
    121,9 KB · Görüntüleme: 34
X