2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah sağlıklı olur kuzum inşallah

Ama kalp atışıyla beraber diyorsan bekle bir hafta daha kuzum
Doktoruma yazdım bakalım ne zaman dönecek, randevu tarihlerine bakarsak zaten en erken kalp atışına alabiliyorum bir yanım sabret kanaman olamdigi sürece sorun yok diyor bir yanım da hemen gidip görmek istiyor çok karmaşigim

Çok haklısın ama başlangıç süreci de çok yıpratıcı gerçekten inşallah hemencecik geçsin bu süreçlerin

canım ben regl oldum yazmıştım ama görmedin herhalde sat 26 Ağustos bat 23 Eylül aşılama olacak bu haftaya yumuşlarımın büyütmesini beklemedeyim

Aa evet iyi söyledin kuzum ben de ovu testi siparis edeyim. Ancak gelir. Gerci daha regl bile baslamadi ama.. en sıkıcı donem de bu sanirim. Neyse sabirliyiz bekleyecegiz ben de testlerimi evin muhtelif yerlerine sakliyorum ya. Esim gormesin diye. Bisey dedigi de yok aslinda ama
Bu arada muayene olmak istedgn doktor daha once gittigin bir doktorsa bence yanina git dogrudan yuzyuze konus canim. Randevu bulamadigini ama kendisine muayene olmayi cok istedigini guzel bir uslupla ifade edersen hic bir doktorun geri cevriecegini dusunmuyoru. Aradan bakiyorlar genelde. Daha once gitmedigin bir doktorsa da yapabilirsin ayni seyi tabi sadece digerinden ben sizin hastanizdim diye girersen isin kolaylasir.
Insallah Eylul bitmeden cift cizgileri göreceğiz

Merhaba ilk kez ovülasyon takibi yapıyorum çizgi koyulaşmış gibi sizce yumurtlama yakın mı demek oluyor yorumlayabilirseniz çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_5676.jpeg
    121,9 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…