2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac bana şöyle anlattı canım bende sana anlatayım ☺️ Sabahları aç karnına inofolic mavi olanı içtim sonra çörekotu bal tarçın karışımı yedim akşamda çakşır kökü suyu içtim yemekten sonra. Eşime de sabah akşam çakşır kökü suyu içirdim ara sırada keçiboynuzu özü ☺️ Sen günde bir, eşin günde iki kez içecek
Seninle gurur duyuyorum.

Yumurtlama dönemi bitmiyor ki grupta😍 bizim çenemiz çok bebeğim sanki ömrümüzde ilk kez yumurtluyor gibi coştuk 😂😂 aynı enerji herkeste devam eder İnşAllah 😍🤲🏻
Ama bişi dicem bu çok önemli. Batlarımız aynı olanlarla ya da aynı aralıkta yumurtlama gördüklerimizle hamile çıktık hep bir iki kişi dışnda. sizin de öyle olacak inşallah. Sürekli bir enerjiyi artırmaya çalışıyordum ben de o dönem, herkes iyi odaklansın diye.

Kızlar yumurta takibine başladım ben de bu ay adetimin 4. Günü femara başladım . Süreç nasıl ilerliyor bilgilendirir misiniz bu ilaçla geliştirip sonra belli boyuta gelince çat iğnesi sonra ilişki günleri bu kadar mı bana tüp bebek merkezinde doktor kontrolünde yum takibine 7000 TL dediler bu fiyat normal mi acaba onlar işin uzmanı daha mı iyi yapıyorlar takibi
Yok artık 😳 bu aşılama fln değil demi normal yumurta takibi

Ama bişi dicem bu çok önemli. Batlarımız aynı olanlarla ya da aynı aralıkta yumurtlama gördüklerimizle hamile çıktık hep bir iki kişi dışnda. sizin de öyle olacak inşallah. Sürekli bir enerjiyi artırmaya çalışıyordum ben de o dönem, herkes iyi odaklansın diye.
İnşAllah bizde hamile çıkıcaz 😍

Kizlaaar selam ne var ne yok? Uzun zamandir girmedim giremedim. Son ayki hayal kirikligindan sonra az küstüm galiba bu meseleye😂 bu ay da hic bisey yapmiyorum ve kullanmiyorum da folik asit de dahil olmak üzere. Bosverdim yani. A Afratafrac kuzum nasil gidiyor hamislik? Kan verdin mi? Kontrole ne zaman gideceksin? IADK IADK Canim sen de hamismissin simdi listeden gordum cok sevindim hayirli olsun🤩 M melisa canimcm son mesajlarini okuyabildim sadece aftatafracin izinden gidiyorsun insallah hayirli sonuclar alirsin kuzum. Batlar yakınmış seninle de bu ay bizim. Arada goz atarim sana😉 fnd_50 fnd_50 Canim azmine ve enerjine🧿🧿 seninle de sat bat yakınmışız. Insallah guzel sonuc alirsin🙏

Burdaki herkes hamile kalıcak en yakın zamanda🥰

Kızlar yumurta takibine başladım ben de bu ay adetimin 4. Günü femara başladım . Süreç nasıl ilerliyor bilgilendirir misiniz bu ilaçla geliştirip sonra belli boyuta gelince çat iğnesi sonra ilişki günleri bu kadar mı bana tüp bebek merkezinde doktor kontrolünde yum takibine 7000 TL dediler bu fiyat normal mi acaba onlar işin uzmanı daha mı iyi yapıyorlar takibi
Çok fazla değil mi? Bunu normal muayene ücreti kapsamında da yapıyolar. Başka bi işlem olmıcağına emin misin canım

Teşekkür ederim canım rahatlıyorum böyle mesajları görünce 🙏🦋
Rüya çok risklidir canım. Anlatma kimseyi. Hadisi şerif var neye yorarsan o çıkar diye. Transfer olunca görmüştüm rüyayı. Şimdide bebek rüyaları görüyorum hamilelik düşünmedende görüyordum. Eşimde aynı şekilde. Korunduğumuz da bile doğum yapmış şekilde görürdü beni. Komşumuz bile ya hamileydin derdi. Ben biliyorum mesela Rabbim nasip edicek yakın zamanda sabır lazım. İyiye yoralım herşeyi🥰

Yok artık 😳 bu aşılama fln değil demi normal yumurta takibi
Yok ya tüp bebek merkezi gittim adetin 2. Günü vajinal usg den baktı dr amh durumuna.. sonra femara verdi 10 tane nasıl kullanaca mı anlattılar şu gün tekrar gel dediler bu yani sonrasında arayım doktor kontrolünde yumurta takibi 7000 TL diye bilgisini verdiler

Ya bilmiyorum ben de çok şaşkınım arasam mı ki tekrar yanlış anladık
Yani canım ben ocak ayıydı sadece 400 tl muayene ücreti vermiştim ilaç verip 10 gün sonra kontrole gel dedi iğneyi yaptı gönderdi başkada ücret almadı orda ekstra bi işlem yapılcaksa bilemem. Ama sadece yumurta takibiyde uçuk geldi bana

X