2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac bana şöyle anlattı canım bende sana anlatayım ☺️ Sabahları aç karnına inofolic mavi olanı içtim sonra çörekotu bal tarçın karışımı yedim akşamda çakşır kökü suyu içtim yemekten sonra. Eşime de sabah akşam çakşır kökü suyu içirdim ara sırada keçiboynuzu özü ☺️ Sen günde bir, eşin günde iki kez içecek
Canım çakşır suyu adet bitiminde mi başlıyoruz ne zamana kadar içeceğim

Yumurtlama dönemi bitmiyor ki grupta😍 bizim çenemiz çok bebeğim sanki ömrümüzde ilk kez yumurtluyor gibi coştuk 😂😂 aynı enerji herkeste devam eder İnşAllah 😍🤲🏻
Yumurtlayınca hamile gibi sevinmemize ne demeli gerçekten enerji tavan maşallah maşallah 🙏🙏🙏

Kızlar yumurta takibine başladım ben de bu ay adetimin 4. Günü femara başladım . Süreç nasıl ilerliyor bilgilendirir misiniz bu ilaçla geliştirip sonra belli boyuta gelince çat iğnesi sonra ilişki günleri bu kadar mı bana tüp bebek merkezinde doktor kontrolünde yum takibine 7000 TL dediler bu fiyat normal mi acaba onlar işin uzmanı daha mı iyi yapıyorlar takibi

Burda bir kaç kişinin rüyasına denk gelmiştim.. O yüzden paylaşmak istedim bugün rüyamda bir kız çocuğu gördüm yüksekten düşüyor ve onu kurtarmak için yanına iniyorum bir sebze parçası olarak kalıyor vücudu ve hala can vardı kalbi atıyor gibiydi onu kurtarıyorum. Ve bana bu sırada bir kadın gelip gidiyor yanıma sarı çiçek veriyor içinde işaretler var onlara göre hareket edip büyü çözüyorum 🙄 Bazı kişiler okumuştum rüyadan sonra düşük yapan acaba benimde tutanamadı mı yine o yüzden mi oldu ki varmı yokmu da bilmiyorum gerçi ama korktum..
Korkmayın kötüye yormayın. Abimle yengem tüp bebek yapınca embriyo düştüğünü görmüştüm. 1 tanesi kaldı. Anne dedim geliyor torun gördüm. Ve geldi. Neye yorarsanız o olır :)

Tabii kii🥰 eğer hamileysem eşime nasıl söyleyeyim şöyle bi yürek hoplatmalı kareografili bir şey mi yapsak😅😂 siz nasıl söylediniz?
Bebeğim ben bir kutuya koydum. Dedim "dün sana gelmişti bu kargo içinde kablolar falan var kimden geldi bu?" O da "alla alla neymişki acaba dedi açtı ve şok" 😂 kameraya aldım bir de. İlerisi için hatıra olsun diye.

Kızlar yumurta takibine başladım ben de bu ay adetimin 4. Günü femara başladım . Süreç nasıl ilerliyor bilgilendirir misiniz bu ilaçla geliştirip sonra belli boyuta gelince çat iğnesi sonra ilişki günleri bu kadar mı bana tüp bebek merkezinde doktor kontrolünde yum takibine 7000 TL dediler bu fiyat normal mi acaba onlar işin uzmanı daha mı iyi yapıyorlar takibi
Yuh ya insafsızlığa bakar mısın suriyelilere bedavaya yapıyorlar bizimkilerin takibi bile 7 bin mi

Bebeğim ben bir kutuya koydum. Dedim "dün sana gelmişti bu kargo içinde kablolar falan var kimden geldi bu?" O da "alla alla neymişki acaba dedi açtı ve şok" 😂 kameraya aldım bir de. İlerisi için hatıra olsun diye.
Allah nasip ederse ben pasta yaptırmak istiyordum. Baba oluyorsun faln yazıyorlar ya🥰

Tabii kii🥰 eğer hamileysem eşime nasıl söyleyeyim şöyle bi yürek hoplatmalı kareografili bir şey mi yapsak😅😂 siz nasıl söylediniz?
Ben bu sefer ağlayarak korkarak söyledim 🙈 ama ilkinde şöyle yapmıştım öğle Arası eve gelmişti ben de yemek hazırlanmıştım tabağının altına kağıda baba oluyorsun yazmıştım kamerayı da masayı gören açıya koymuştum 🥰😍❤️

Selam kızlar valla süper gidiyorsunuz bu ay çok hamile haberi alacağız bence 😍. çakşır suyum geldi adetim bitti. Hemen başladınız mı içmeye sabah akşam farketmez heralde, birde bu süreçte sigara kullananlar ne yapıyor ben az da olda içiyorum 🤯😵‍💫
Başla hemen içmeye kuzum. Sen günde 1 bardak eşin 2 bardak tüketin. Ayrıca çörek otu kürü de yap

X