2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bendeeee heyecanla bekliyorum 😍 bu arada bende 2 gündür ateş ölçüyorum 36.2 çıkıyor ☺️ Dün pikti yarına ne çıkacak merak ediyorum
Aa çok iyi yapmışsın ateş çok eglenceli. Bugün çatladıysa yarına 36.5 çıkar büyük ihtimal. Tabiki arkadan gelen başka yumurtan varsa hemen yükselmez

Aa çok iyi yapmışsın ateş çok eglenceli. Bugün çatladıysa yarına 36.5 çıkar büyük ihtimal. Tabiki arkadan gelen başka yumurtan varsa hemen yükselmez
Ateş ölçerde de bir sıkıntı var bebeğim çok güvenilir olamayacak benim ölçümler ☺️ İlk açtığımda Lo gelmiyor kapatıp açmam gerekiyor. Ama yinede ölçüme devam edicem belkide doğru ölçüyor

Amin kuzum tabiki oluyor benim mesela iki kızım var buda oglan olsun çok isterim hayılısı ile 💙💙 ayyy sanki hamile gibi konuştum 🤭🤭🤭
İnşallah bu da oğlan olur ya yumurtlama günü ilişki olunca genelde oğlan oluyormuş sen kızlarda biliyor muydun yumurtlama gününü yoksa rastgele mi yaptın 🤩

Ateş ölçerde de bir sıkıntı var bebeğim çok güvenilir olamayacak benim ölçümler ☺️ İlk açtığımda Lo gelmiyor kapatıp açmam gerekiyor. Ama yinede ölçüme devam edicem belkide doğru ölçüyor
Dogrudur dogru ilk açtıgında lo demez en son ölçtügün ateş çıkar sonra lo der. Bazende lo demiyor düşük ateşte gösteriyor öylede ölçsen dogru sonuç veriyor bende de oldu. İki ateş ölçerim var test ettim 😂😂😂

Cnm ovulasyon bu şekilde suanda etiketle demiştin yarinda gebelik testi yapicam kismet olursa Y yenibirhayal

Eklentiler

• 20230819_134318.jpg
    20230819_134318.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 39
İnşallah bu da oğlan olur ya yumurtlama günü ilişki olunca genelde oğlan oluyormuş sen kızlarda biliyor muydun yumurtlama gününü yoksa rastgele mi yaptın 🤩
Kılzarda hiç ugraşmadım canım hemen hamile kaldım. Bunu 1 senedir ugraşıyoruz menopoz başlangıcı çıktı doktor gebelik önerdi ileriye ayması için. Bu seferde yumurta takivi
Yaparken yumurtamın az oldugunu farketti amh istedi 0.6 çıktı şimdide 0.4 takviye kullanıyorum 3 aydır. Takvimler yaşım erkek gösteriyor. Yumurtlama günü bir gün öncesi ve sonrası oldu ilişki. İki yumurtam oldugu için birbirine karıştı ilişkiler ama hissediyorum allahım nasip edecek inşallah dua edin kuzum

A Afratafrac bana şöyle anlattı canım bende sana anlatayım ☺️ Sabahları aç karnına inofolic mavi olanı içtim sonra çörekotu bal tarçın karışımı yedim akşamda çakşır kökü suyu içtim yemekten sonra. Eşime de sabah akşam çakşır kökü suyu içirdim ara sırada keçiboynuzu özü ☺️ Sen günde bir, eşin günde iki kez içecek
Sağol canım benim eşim iki kere içilebilir miyim bilmiyorum en azından bir kere içsin ☺️

Kılzarda hiç ugraşmadım canım hemen hamile kaldım. Bunu 1 senedir ugraşıyoruz menopoz başlangıcı çıktı doktor gebelik önerdi ileriye ayması için. Bu seferde yumurta takivi
Yaparken yumurtamın az oldugunu farketti amh istedi 0.6 çıktı şimdide 0.4 takviye kullanıyorum 3 aydır. Takvimler yaşım erkek gösteriyor. Yumurtlama günü bir gün öncesi ve sonrası oldu ilişki. İki yumurtam oldugu için birbirine karıştı ilişkiler ama hissediyorum allahım nasip edecek inşallah dua edin kuzum
Bu ay tutar inşallah kalbindeki, dua edeceğim 🤲🤩

X