2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kizlaaar selam ne var ne yok? Uzun zamandir girmedim giremedim. Son ayki hayal kirikligindan sonra az küstüm galiba bu meseleye😂 bu ay da hic bisey yapmiyorum ve kullanmiyorum da folik asit de dahil olmak üzere. Bosverdim yani. A Afratafrac kuzum nasil gidiyor hamislik? Kan verdin mi? Kontrole ne zaman gideceksin? IADK IADK Canim sen de hamismissin simdi listeden gordum cok sevindim hayirli olsun🤩 @melisa canimcm son mesajlarini okuyabildim sadece aftatafracin izinden gidiyorsun insallah hayirli sonuclar alirsin kuzum. Batlar yakınmış seninle de bu ay bizim. Arada goz atarim sana😉 @fnd_50 Canim azmine ve enerjine🧿🧿 seninle de sat bat yakınmışız. Insallah guzel sonuc alirsin🙏
Ooo seni görmek ne güzel🥰
Çok teşekkür ederim canım. Çok uzak kalma bak topikde hummalı bir çalışma var. Yumurtlamalar büyük coşkuyla kutlanıyor 😊 inşallah bu boşvermişliğin sana pozitif olarak dönsün

Bence başka yere git canım aynı söylediklerini sadece muayene ücreti ödeyerek yaptırabilirsin.
Aynen uşakta bir özel hastanede kadın doğum uzmanına gidicem 450 TL veriliyor sadece. Tüp bebek merkezi çok lüks bir sürü çalışan masraflar vs o yüzden bu fiyatı yanlış anlamamış olabiliriz gerçekten o fiyattır ama tüp bebek merkezleri ne kadar yapıyor acaba genel anlamda. Aslında tüp bebek uzmanına yaptırmayı çok istedim ama bu şartlarda çok zor

Aynen uşakta bir özel hastanede kadın doğum uzmanına gidicem 450 TL veriliyor sadece. Tüp bebek merkezi çok lüks bir sürü çalışan masraflar vs o yüzden bu fiyatı yanlış anlamamış olabiliriz gerçekten o fiyattır ama tüp bebek merkezleri ne kadar yapıyor acaba genel anlamda. Aslında tüp bebek uzmanına yaptırmayı çok istedim ama bu şartlarda çok zor
Ekstra bir şey yapmayacak ki. Bakacak boyutuna göre ilacını verecek canım. Boşuna o kadar para verme

IMG_8825.jpeg
Bat 22 ağustos şimdi eve gelince bi bakayım dedim ama maalesef negatif sanırım krampların nedeni başka bişey hayırlısı artık inşallah Eylüle

Yumurta takibini ne için yapılıyor , bide nasıl yapılıyor bizim isteğimiz üzerine mi doktor mu uygun görüyor hep merak ettim biraz açıklarsanız çok mutlu olurum 🙂🙈🎀
Ben kendim istedim canım famera kullanmak istiyorum ,yumurta takibi istiyorum dedim adetimin 3.günü gittim baktı sonra famera yazdı kullan adetten sonra gel dedi yumurtalarıma baktı çatlatma iğnesi verdi böyle ilerledi

Bebeğim çok şükür iyiyim. Ağrılarım her gün bir tık artıyor gibi. Daha çok hissediyorum o bölgeyi ancak normaldir herhalde diye düşünüyorum. Doktor randevusuna ilk defa allah nasip kısmet ederse 4 Eylül sabah 8.40'a randevu aldık eşimle. 🥰 İnşallah keseyi görüp kalp atışını duyacağız o gün. O gün 6+6 oluyor.

Bebişim sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap. Ancak bir motivasyon kaynağı bulur ve isteğin artarsa benim ve melisaa93 melisaa93 nın yaptığımız kombinasyonu uygulamanı ikimizde öneririz şiddetle.🙏 Allahım en hayırlısı bizlere en hayırlı vakitte versin inşallah.

NOT: mesajında yanlış melisa yı etiketlemişsin kuzum 😂
Aaa🤣🤣 nasıl gozumden kacmis dalmışım ya. Melisacm almis ama mesaji anlamis hemen cevap bile yazmis 🤣🤣 dur dogru etiketleyeyim simdi de melisaa93 melisaa93

Kuzum aynen dediğin gibi tekrar o kafaya dönersem bakalim ilk acip sizin tavisyelerinize uyarim muhtemelen. Sonra da bir kadin doguma giderim belki🤣🤣 hala direniorum dr konusnda Allah sonumu hayretsin

O zaman 4 eylulde guzel haberlerini bekliyoruz canimcm. Insallah kocaman bir kese gumbur gumbur kalp atisiyla donersin🤩🙂

Ooo seni görmek ne güzel🥰
Çok teşekkür ederim canım. Çok uzak kalma bak topikde hummalı bir çalışma var. Yumurtlamalar büyük coşkuyla kutlanıyor 😊 inşallah bu boşvermişliğin sana pozitif olarak dönsün
İnsallah kuzum pek umidim yok ama hayirlisi🙏🙏 topigin masallahi var evet hem yumurtlamalar hem gebelikler havada ucusuyor🧿🧿 isteyen herkese nasip olsun insallah🤩

X