2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teşekkür ederim canım güzel haberlerle gel dua edicem senin için

Gördüm canım anlamadım bende kaç gün kaldı bata? L A L ‘e de çoğu test silik çizgi çıkarıyor ama kan veriyor negatif şaşırıyoruz bu duruma. Sen kan verdin mi?
Evet aynı durum maalesef bende de var 1.20 i algılayan testler çıkartmışlar heralde çıldırmamak elde değil

Yok canım ne ilgisi var herkesin içinde bir cinsiyet isteği oluyor ister istemez, kimsenin ne olursa olsun demesine inanmıyorum açıkçası
Allah hayırlı evlat versin
Amin kuzum tabiki oluyor benim mesela iki kızım var buda oglan olsun çok isterim hayılısı ile ayyy sanki hamile gibi konuştum

Bugün ilişki oldu spermler dinlensin yarın akşama iyi olur sanki aynen akşam pik olur yarın da çatlar genelde öyle oluyor benim yani yarın ateş tekrar dibe düşecek gibi melegim can
Sabaha kadar hepsi çatlayalir canım. Ateşin düşebilirde benimki gibi sabitte gidebilir yada dahada yükselebilir kuzum. Yarın sabah uyanır uyanmaz ateşini merakla beklicem

Sabaha kadar hepsi çatlayalir canım. Ateşin düşebilirde benimki gibi sabitte gidebilir yada dahada yükselebilir kuzum. Yarın sabah uyanır uyanmaz ateşini merakla beklicem
Bendeeee heyecanla bekliyorum bu arada bende 2 gündür ateş ölçüyorum 36.2 çıkıyor Dün pikti yarına ne çıkacak merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…