2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaa bende boğa burcuyum Hıdırellez doğumluyum 🥰 burcumdan çok memnunum bence en güzel burç kadın için boğa 😍 erkekleri de iyi aslında ama kadınların özelliklerini daha çok seviyorum
Ne kadar çok burçdaşım varmış😍 Bende çok çok memnunum canım gönlümüzden geçen nasip olsun inşallah boğa burcu bebişlerimiz gelsin bu ay🙏🏻🙏🏻

Merhaba kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan var mı ? Bu ay rahim filmi çektireceğim ama klomemde kullanacaktım. Klomen kullanırken film çektirmenin bir sakoncası var mıdır acaba ?
Klomen kullanma derim canım. Doktorun vermemiştir diye tahmin ediyorum? Boşuna gidebilir yumoşların. Önümüzdeki ay kullanman daha mantıklı.. bazı Doktorlar hsg çekilen ay bile ilişki önermiyor.

Selam kızlar valla süper gidiyorsunuz bu ay çok hamile haberi alacağız bence 😍. çakşır suyum geldi adetim bitti. Hemen başladınız mı içmeye sabah akşam farketmez heralde, birde bu süreçte sigara kullananlar ne yapıyor ben az da olda içiyorum 🤯😵‍💫
A Afratafrac bana şöyle anlattı canım bende sana anlatayım ☺️ Sabahları aç karnına inofolic mavi olanı içtim sonra çörekotu bal tarçın karışımı yedim akşamda çakşır kökü suyu içtim yemekten sonra. Eşime de sabah akşam çakşır kökü suyu içirdim ara sırada keçiboynuzu özü ☺️ Sen günde bir, eşin günde iki kez içecek

Merhaba kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan var mı ? Bu ay rahim filmi çektireceğim ama klomemde kullanacaktım. Klomen kullanırken film çektirmenin bir sakoncası var mıdır acaba ?
Bilmiyorum bebeğim acaba klomeni bir ay ertelesen mi yada doktorun ne diyor onay veriyorsa kullan canım

Eklentiler

• IMG_7964.jpeg
    IMG_7964.jpeg
    155,5 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_7965.jpeg
    IMG_7965.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 71
melisaa93 melisaa93 ya katılıyorum doktorun bu konuda bilgilendirme yaptı mi film çekilmeden önce muhakkak ilişki de yasak dedi. Film çekilme esnasında yumurtaların zarar görmesin bence ertelemelisin

Burda bir kaç kişinin rüyasına denk gelmiştim.. O yüzden paylaşmak istedim bugün rüyamda bir kız çocuğu gördüm yüksekten düşüyor ve onu kurtarmak için yanına iniyorum bir sebze parçası olarak kalıyor vücudu ve hala can vardı kalbi atıyor gibiydi onu kurtarıyorum. Ve bana bu sırada bir kadın gelip gidiyor yanıma sarı çiçek veriyor içinde işaretler var onlara göre hareket edip büyü çözüyorum 🙄 Bazı kişiler okumuştum rüyadan sonra düşük yapan acaba benimde tutanamadı mı yine o yüzden mi oldu ki varmı yokmu da bilmiyorum gerçi ama korktum..
Hayra yoralım hayrolsun canım. Sen yatmadan önce duanı okuyup yat iyi gelecektir ☺️

Ayyy kızlar bende dün gece rüya gördüm dünde yumurtlama günümde sabaha karşı çatladı hissettim rüyamda da bizim evde akvaryumumuz var balıkları yemliyordum bir sürü yem atıyordum kahverengi ve yeşil renkte rüya yorumlayabilen var mı acaba 😍 çok merak ettim Allah hayıra çıkarsın inşallah
Güzel şeyler olacak bence 😍

X