2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya bir ay boyunca iyi anlaşıp tam pik günü boğma noktasına gelmem planlı bence 😂 İnşAllah bebeğim 🤲🏻 Değilsem bile üzülmem, ben elimden geldiğince her şeyi yaptım olmuyorsa da rabbim bana daha güzelini hazırlıyordur 🥰
Kız hep aynıyız özellikle yumurtlama haftası her şeyine amin diyorum🤣🤣 diyor ki ya sen ne minnoş bir insan oluyorsun bu dönem🤣🤣🤣

Bugün bekliyoruz testini o tombiş çatlamıştır inşallah dun bi video izledim çocuk çok kilolu diye kadın doğum yapamamış sonra sezeryanla almışlar ay Allahım çok tatlıydı 4 kilo doğmuş ya tonik bisey bende bundan istiyorum dedim ya 🥰🥰🥰🥰🤲
İnşAllah bebeğim bakalım saat 4 gibi yaparım testi 😍 ay maşaAllah ya kadına yazık nasıl çıksın 4 kilo

Zaten öyle bebeğim baktım uyuyacak gibi hemen duşa girdim çıktım bornozu attığım gibi girdim yatağa 😂 uykusu açıldı tabi
Hadi uyu uyayabilirsen dee harikasın 😍😍😍Bebişler gelsin artık inşallah balım. Hepinize dua ediyorum. Sizler bebi bu ay teyze yapacaksınız inşallah 🤭🤭🤭 yirim onların totosunu ♥️♥️♥️

Ya bir ay boyunca iyi anlaşıp tam pik günü boğma noktasına gelmem planlı bence 😂 İnşAllah bebeğim 🤲🏻 Değilsem bile üzülmem, ben elimden geldiğince her şeyi yaptım olmuyorsa da rabbim bana daha güzelini hazırlıyordur 🥰
Ayy yerim ben seni. Allah tevekkül eden kullarını çok severmiş. Sende çok iyisin bu konuda.
Bende ona çok inanıyorum Allahın bizim için hazırladıklarını bilsek, isteklerimizden utanırmışız onun hazinesi bol. İnşallah en güzelini en doğru zamanda verecek. Senin gayretine, isteğine bizler şahitiz. Rabbim de biliyor ne kadar istediğini nasip etsin inşallah bizde hep birlikte sevinelim😊

Ayyy! O kadar sabırsızım ki sizler için, şu değerlendirmeler bitse de art arda pozitif testler görsek 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

H
Kız o nerden çıktı çatlamadan sonra zaten ısı hep yüksek kalır. Kuzum çok sık bogaz etme balım gerçekten stres yapma. Bugün oldu. Yarın gece yaparsın tekrardan. Hem gerçekten iki güne bir bile olda içerde sperm oluyor zaten. Senin yumoşlar arka arkaya yada sabahlı akşamlı çatlayıp hallolacak inşallah. Çünkğ hepsi çatlamak için hazırdı ve 1mm vardı araladında. Olacagına gönülden inanıyorum. Bu ay sonu hepimiz için mucizeler le dolu olacak 😍😍😍
Haklısın aşkım ben gereksiz stres evham yapıyorum bazen. Ama rahat olacağım çok teşekkür ederim beni rahatlattığınız için vallahi iyi ki varsınız çok seviyorum hepinizi ♥️♥️♥️ ben de çok inanıyorum Allahım boş çevirmesin Umutlarımızı bugün rüyamda çok tatlı bir kız bebek gördüm. Oğluma hamile kalmadan önce de erkek bebek görmüştüm. Hayırlara çıksın inşallah ♥️♥️♥️😍😍😍

Bu ara dinlen dedim reğlen sonra ful caliscaz bu ayda olmadı diyorum yine mi tutturamadik diyor bu doğsun bu kerata vuracam kicina diyor nedir cektigin ay gulermisin aglarmisin artık olmayışını çok takmiyoruz galiba 😅😅
Ahhaha😂😂 rahatlama geliyor insana dimi😂 bu ay çok farklı olacak ona göre hazırlasın kendini🥰

Hadi uyu uyayabilirsen dee harikasın 😍😍😍Bebişler gelsin artık inşallah balım. Hepinize dua ediyorum. Sizler bebi bu ay teyze yapacaksınız inşallah 🤭🤭🤭 yirim onların totosunu ♥️♥️♥️
Yaa olsa da sana ultrason fotosu atsam 😍🤲🏻 İki tane şeyi yapmayı çok istiyorum biri hamile imzası diğeri sana ultrasonu göndermek😂

H

Haklısın aşkım ben gereksiz stres evham yapıyorum bazen. Ama rahat olacağım çok teşekkür ederim beni rahatlattığınız için vallahi iyi ki varsınız çok seviyorum hepinizi ♥️♥️♥️ ben de çok inanıyorum Allahım boş çevirmesin Umutlarımızı bugün rüyamda çok tatlı bir kız bebek gördüm. Oğluma hamile kalmadan önce de erkek bebek görmüştüm. Hayırlara çıksın inşallah ♥️♥️♥️😍😍😍
Yaaa kız bebiş geliyor 🥰🥰🥰 oglanı da yarın görürsün yada yumurta var 😂😂😂😂 saglıkla gelsinler bekledigimize degsin inşallah. Allahım en güzel şekilde mükafatlandırsın aminn 😊😊

Bu gece ne olur bilmem😅 yarın olur pazartesi olur duruma göre bakarız bir dolu bir boş olur🤩🤩🤩 ya ama ben bir yerde şey okumuştum vücut sıcaklığı fazla olduğunda sperm uzun yaşamıyor diye o yüzden ısı düşükken daha iyi olur spermin içinde olması yazıyordu. Aman ben de stres yapacak şey arıyorum😅😅😅
Soğuk duş alabilirsin buz gibi. Onda sıkıntı yok. ama sıcak asla yok.

Ayy yerim ben seni. Allah tevekkül eden kullarını çok severmiş. Sende çok iyisin bu konuda.
Bende ona çok inanıyorum Allahın bizim için hazırladıklarını bilsek, isteklerimizden utanırmışız onun hazinesi bol. İnşallah en güzelini en doğru zamanda verecek. Senin gayretine, isteğine bizler şahitiz. Rabbim de biliyor ne kadar istediğini nasip etsin inşallah bizde hep birlikte sevinelim😊

Ayyy! O kadar sabırsızım ki sizler için, şu değerlendirmeler bitse de art arda pozitif testler görsek 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
İnşAllah hepimiz eksiksiz seviniriz canım benim 😍🤲🏻 Dimi ya bizde bekleme evresine geçsekte şu kocaların peşinde dolanmaktan alttan almaktan kurtulsak 😂 bir hamile kalayım burnundan getircem her şeyi 🫢

Ahhaha😂😂 rahatlama geliyor insana dimi😂 bu ay çok farklı olacak ona göre hazırlasın kendini🥰
Bu gece bile rüyamda çakşır kökü suyu gördüm ay kırık gelmişti ne yapcam nerden bulacam diyordum içenler hamile kaldı ben içemedim diye söylemiyordum bu çakşırd a var bisey sonucunu da dört gözle bekliyorum bu ay sen meleğim find kesin hamile gözüyle bakiyorum

Yaa olsa da sana ultrason fotosu atsam 😍🤲🏻 İki tane şeyi yapmayı çok istiyorum biri hamile imzası diğeri sana ultrasonu göndermek😂
Aminnnn aminnnn aminnn bende o günleri dört gözle bekliyorum 😍😍😍 çifter çifter atın inşallah allah gönlünüzdekini saglıkla hayırla nasip etsin kuzum ♥️♥️

H

Ay ne güzel rüya görmüşün İnşAllah nasip olur tatlı bir prenses 😍🤲🏻 Rahat ol tabiki bebeğim vücudun ne yapması gerektiğini biliyor ☺️

X