2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah hepimiz eksiksiz seviniriz canım benim 😍🤲🏻 Dimi ya bizde bekleme evresine geçsekte şu kocaların peşinde dolanmaktan alttan almaktan kurtulsak 😂 bir hamile kalayım burnundan getircem her şeyi 🫢
Ayy inşallah inşallah 🙏 getirelim tabi o arkadan koşmak yoruyor insanı. Sanki tek bizim çocuğumuz olacak. Azıcık çabala yani sende ama bence onlarda o fırsatı değerlendiriyor arkalarından koşulması hoşlarına gidiyor🤣
Başka zaman olsa kıçımızı dönüp yatacağız. Ama o zaman bizde alttan alıyoruz onun keyfini sürüyor adi herifler😄 hatırlamıyor musun bana tecavüz bile ettirdi 😄 iyi ki de gurur yapmamışım diyorum şimdi😊

Bu gece bile rüyamda çakşır kökü suyu gördüm ay kırık gelmişti ne yapcam nerden bulacam diyordum içenler hamile kaldı ben içemedim diye söylemiyordum bu çakşırd a var bisey sonucunu da dört gözle bekliyorum bu ay sen meleğim find kesin hamile gözüyle bakiyorum
İnşAllah bebeğim İnşAllah 😍🤲🏻 Sana da çok faydası olacağına eminim. A Afratafrac beni zorla ikna etti sağolsun 8.gün başladım. Sen gelirgelmez başla ☺️ İnşAllah hepimiz pozitif sonuç görürüz🤲🏻

Ayy inşallah inşallah 🙏 getirelim tabi o arkadan koşmak yoruyor insanı. Sanki tek bizim çocuğumuz olacak. Azıcık çabala yani sende ama bence onlarda o fırsatı değerlendiriyor arkalarından koşulması hoşlarına gidiyor🤣
Başka zaman olsa kıçımızı dönüp yatacağız. Ama o zaman bizde alttan alıyoruz onun keyfini sürüyor adi herifler😄 hatırlamıyor musun bana tecavüz bile ettirdi 😄 iyi ki de gurur yapmamışım diyorum şimdi😊
Ahahahahahha 😂 hatırlamaz mıyım şimdi bile kahkaha attım😂 iyi ki yapmışın o gecenin kanıtı hep yanında olacak 😍

İnşAllah bebeğim İnşAllah 😍🤲🏻 Sana da çok faydası olacağına eminim. A Afratafrac beni zorla ikna etti sağolsun 8.gün başladım. Sen gelirgelmez başla ☺️ İnşAllah hepimiz pozitif sonuç görürüz🤲🏻
Amin kuşum inşallah benimde başladı regl ağrılarım belki erken bile olurum bu ay çok değişik bi ay oldu O _okyanus Sen dün leke dedin geldimi reglin

Çok tatlısın ya kesin kustun dimi bize de gelsin o kusmalar razıyız 😅😅
Bebeğim 💕💕💕

Ben heyecanlanınca miden bulanır kusma isteği gelir normal zamanda. 😂
Aslında daha bulantılarım başlamadı. Belkim hiç başlamaz. ama kusulsa da kusulmasa da yeter ki o bebişler artık gelsin sağlıkla 🥰

Kiz adamlarda napsin emir kulu yat kalk 😅
Hahahhaha amin amin amin inşallah Allahım duysun sesimizi hayırla göndersin sağlıkla göndersin amin🥰🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍😍😍
Ben bugün köye kaçıyorum allahın izni ile ilişki kotamı tamamladım. Malum adana sıcagı durulmuyor salı dönecegim inşallah. Gelince hamile oldugumuz sizlere müjdelemek nasip olsun 😍😍😍zaten hamile gibi hissediyoumda testlerle kanıtlamak ögrenmek nasip olsun inşallah 💙💙💙

Ben bugün köye kaçıyorum allahın izni ile ilişki kotamı tamamladım. Malum adana sıcagı durulmuyor salı dönecegim inşallah. Gelince hamile oldugumuz sizlere müjdelemek nasip olsun 😍😍😍zaten hamile gibi hissediyoumda testlerle kanıtlamak ögrenmek nasip olsun inşallah 💙💙💙
Hadi bakalım dönüşün muhteşem olsun bebeğim🤩🤩🤩🤩

Bebeğim 💕💕💕

Ben heyecanlanınca miden bulanır kusma isteği gelir normal zamanda. 😂
Aslında daha bulantılarım başlamadı. Belkim hiç başlamaz. ama kusulsa da kusulmasa da yeter ki o bebişler artık gelsin sağlıkla 🥰
O kusma bile bence heyecan verici bisey bulantıların başlar yakında tabi bünye meselesi kiminde olmuyor bende olur kesin çünkü midem çok hassas hemen bulanır annemde tüm çocuklarında kusmuş 😅 dediğin gibi miniklerimiz gelsinde her şeye razıyız artık

Eklentiler

• 39685EF3-8038-4EFF-BBB9-A9BD3551F1FC.jpeg
    39685EF3-8038-4EFF-BBB9-A9BD3551F1FC.jpeg
    149,9 KB · Görüntüleme: 30
X