2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben bugün köye kaçıyorum allahın izni ile ilişki kotamı tamamladım. Malum adana sıcagı durulmuyor salı dönecegim inşallah. Gelince hamile oldugumuz sizlere müjdelemek nasip olsun 😍😍😍zaten hamile gibi hissediyoumda testlerle kanıtlamak ögrenmek nasip olsun inşallah 💙💙💙
Ayy İnşAllah bebeğim İnşAllah 😍🤲🏻Güzel haberini bekliyorum

Ayy yerim ben seni. Allah tevekkül eden kullarını çok severmiş. Sende çok iyisin bu konuda.
Bende ona çok inanıyorum Allahın bizim için hazırladıklarını bilsek, isteklerimizden utanırmışız onun hazinesi bol. İnşallah en güzelini en doğru zamanda verecek. Senin gayretine, isteğine bizler şahitiz. Rabbim de biliyor ne kadar istediğini nasip etsin inşallah bizde hep birlikte sevinelim😊

Ayyy! O kadar sabırsızım ki sizler için, şu değerlendirmeler bitse de art arda pozitif testler görsek 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ay değil mi kuzum ya, ben de yerimde durmuyorum. Hala anneler grubuna da girmedim. Hep birlikte gidelim istiyorum.

hatırlamıyor musun bana tecavüz bile ettirdi 😄 iyi ki de gurur yapmamışım diyorum şimdi😊
Ahahahaha doğru 😂😂😂😂😂

Ben de ya, o gün canımı öyle sıkmıştı ki. Sineye çekip duştan çıktığı gibi atlamıştım üstüne. Şimdi ben de iyi ki gurur yapmamışım diyorum. 🥰

A Afratafrac Afram burdayken yazayimm :) Galiba döllenmem 9 unda oldu gibi 14. Gündü hem sabah hem aksam degerlendirdik. Şimdi benim bata 5 kaldi senin gibi bir baksam mi ama ilk idrar geçti 🤭 birde evde test yok eczane ye gideceğim. Aslinda pazartesi yi bekleyim diyordum ama

Ben bugün köye kaçıyorum allahın izni ile ilişki kotamı tamamladım. Malum adana sıcagı durulmuyor salı dönecegim inşallah. Gelince hamile oldugumuz sizlere müjdelemek nasip olsun 😍😍😍zaten hamile gibi hissediyoumda testlerle kanıtlamak ögrenmek nasip olsun inşallah 💙💙💙
Çok bekletme kuşum. Yanına test al giderken bulunsun 😂 biz dönmeni bekleyemeyebiliriz.

Eklentiler

• IMG_3034.png
    IMG_3034.png
    100,3 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar bir bir yazamıyorum bu aralar burda aktif diğilim bu gün memleketden misafirlerim geliyor yatılı ama hızlıca okudum çok iyisiniz☺️merakla sizin testlerinizi beklicem😍😍Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın🙌🏻Boğa bebişleri gelsin boğalar çok iyi oluyorlar🙈🙈😜
Ay inşallah inşallah 🙏

Benim de 25 Nisan gözüküyor doğum için internetten hesaplayınca. Boğa burcu da 20 Nisan tarihinde başlıyor. İnşallah erken gelmez. Benim de gönlümden hep Boğa geçiyordu.

Ay inşallah inşallah 🙏

Benim de 25 Nisan gözüküyor doğum için internetten hesaplayınca. Boğa burcu da 20 Nisan tarihinde başlıyor. İnşallah erken gelmez. Benim de gönlümden hep Boğa geçiyordu.
Aynen babam 29 Nisan o da benim gibi boğa☺️ama ben hep istedim cocuğum balık olsun Allah nasip ederse öyle olucak🙌🏻😍

A Afratafrac Afram burdayken yazayimm :) Galiba döllenmem 9 unda oldu gibi 14. Gündü hem sabah hem aksam degerlendirdik. Şimdi benim bata 5 kaldi senin gibi bir baksam mi ama ilk idrar geçti 🤭 birde evde test yok eczane ye gideceğim. Aslinda pazartesi yi bekleyim diyordum ama
Bebeğim belki 14 ünde olmamış da 15 inde olmuş da olabilir. Garanti olsun bence emin değilsen tam. Pazartesiyi ve ilk idrarını bekle. Tavsiyem 2 farklı kaset test al. Aynı anda ikisini de yap.

Benim gün içerisinde yaptığım ve ilk idrarım ile yaptığım arasında çok fark oluyor. İlk idrar önemli. Daha uzun saat idrar tutmuş oluyotuz.

Ay çok heyecanlı 🥰🙏🙏🙏 inşallah Pazartesi sabah güzel haberini alırız kuşum.

Bebeğim belki 14 ünde olmamış da 15 inde olmuş da olabilir. Garanti olsun bence emin değilsen tam. Pazartesiyi ve ilk idrarını bekle. Tavsiyem 2 farklı kaset test al. Aynı anda ikisini de yap.

Benim gün içerisinde yaptığım ve ilk idrarım ile yaptığım arasında çok fark oluyor. İlk idrar önemli. Daha uzun saat idrar tutmuş oluyotuz.

Ay çok heyecanlı 🥰🙏🙏🙏 inşallah Pazartesi sabah güzel haberini alırız kuşum.
İnşallah bebeğimm çok teşekkür ederim 🥰

Kızlar birkaç gün önce test yaptım iki kere ikisi de negatif çıkmıştı. Bu sabah tekrar yaptım önce gözle zor görülecek bir çizgi vardı bir saat geçtikten sonra biraz daha koyulaştı. Karnım davul gibi gaz ve şişkinlik söz konusu. Bir de 1 haftadan fazla süredir kasıklarım ağrıyor. Birkaç gün daha bekleyeyim mi kan vermek için acaba? Bat 21-24 Ağustos arası bir tarih muhtemelen

Eklentiler

• IMG_0829.jpeg
    IMG_0829.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 51
X