2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çatlama dün olduysa bugün ve yarın da kesin devam bebişim. 🥰🙏 Ay çok heyecanlıyım ekrana kusçam.
Eşimde dün çok yorgundu ona rağmen değerlendirdik sabah halsiz uyandı noldu hasta mısın dedim. Her gün her gün enerjim bitti hani iki güne birdi duygularımla oynadın diyo 😂

Günde 1 tane yapmadım aşkım öğlen ve aksam üzeri olmak üzere 2 tane yaptım hep. Hayatımın şokunu yaşıyorum Şuan. Bugün tekrar yapacağım lh testi. Hayır bilsem dünü de değerlendirirdim ya
Kuzucum bir gün önce değerlendirdin zaten. Dünü boş geçmen iyi oldu, dinlensin biraz. Artık bu üç gün önemli.

Eklentiler

• 95CEB1D6-148B-445F-AF2C-18ED5BD269C8.jpeg
    95CEB1D6-148B-445F-AF2C-18ED5BD269C8.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 59
Biliyorum alttan muayene ister istemez bizleri geren bir şey. ancak şöyle düşünelim. yirmilik dişi çekmek için bi doktor yarıp alıyo inceleyip uğraşıp tedavi ediyor. Kışın grip olunca boğazımıza kulağımıza burnumuzun içine bakıyor. Ya da gözlerimizde bir sorun olunca yine aynı şekilde.

Aslında o bölge her ne kadar küçük bir kız çocuğu iken sürekli bizlere utanmamız gereken bir alan olarak aksedilse de. Doktor için çooooook normal. O senden önce ve senden sonra neleri görüyor kimbilir ve onlar için de artık elin kolun yüzün gibi görüyorlar o bölgeyi. Hızlıca işlemi tamamlayıp kalkıyorsun zaten. Ben daha görmedim "dur ya azcık daha inceleyim" diyen bir doktoru 😂 Aşırı hızlı bitirmeye çalışıyor onlar bile, hastayı düşünüp.

O esnada kendini telkin et. Rahatla. Boğazına baktırdığın doktor gibi düşünmeye çalış. Görevini yapıyor. Ben mesela sırf kadın diye doktor seçmem. Seçene de karşı değilim yanlış anlaşılmasın. Kendimi hangi doktorda rahat ve güvende hissedeceksem ona gitmeye çalışıyorum.
Coook haklısın bende doktor seçmem ve gerçekten işini hakkını veren erkek doktorlar çok fazla bende bir sene hamile kalamamisken benim sorunumu da çözen bir erkek doktor su mesela benim kasılma sebebim doğum sırasında çok fazla açıklık muanesi ettikleri için biraz huylandim o yüzden şimdi kasılmammm

Neee çatlamış mı 😍

Canım öglen bir defa yaptın o akşama pik olmuştı bence. Hem 3 yumurtanda zaten olgunlaşmış çatlasa tutacak büyüklükteydi. Ateş yükseldimi bitmiyor. Aksine doktorlar 3 gün devam edin diyorlar ya. Sakın strese girme öncesinde ilişki var zaten kız bebişler orda bekliyor. Bak benim ateş tabloma. Arka arkaya çatlayarak yükselmeye devam edecek ateşin

Bebeğim içerde sperm var sende yumurta bol 😍 devam ilişkiye enerjini düşürecek hiçbir şey yok 🥰 bence çatlamaya başlaması da çok iyi 😍

Eşin evde mi kız evdeyse akşam yerine öglen degerlendir. Ama kaçırman imkansız korkma balım stres yapma yumoşlara daha belki bir belki iki tanesi çatladı ve yarın sabaha kadar dolanacaklar ortalıkta ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹

Senin için 2 yumurtlama ateş tablosu buldum.
Eki Görüntüle 3288610

Hiç strese girme canım için rahat olsun istiyorsan şimdi de değerlendirin. Çatlayanı karşılayan ordu vardır içeride😍

Kız kocan yatıyorsa git sokulsana yanına 😂😂😂😂 fnd_50 fnd_50

Kos bence de 😅😅 doğru olan ooooo bizi oğlan bırakmıyor hadi yoksa ohoo

Cevap gelmiyor koştu bile bence 😂

Kuzucum bir gün önce değerlendirdin zaten. Dünü boş geçmen iyi oldu, dinlensin biraz. Artık bu üç gün önemli.

Canım olur o sen ona takılma. Benim de öyle çok silik olup bir gece de kızaran çok ovulasyon testim oldu.
Aşkolaaaaaarr merak etmeyin o iş bende. Hallettim geldim hahahahhahah ilişki oldu🤩🤩🤩🤩🤩 bu arada sabah 9 da ovu testi yaptım anında kızardı sonucuna bakamadım ilişkiye koştum hemen🤣🤣🤣 pik değilse bile pik yakın diğer yumurta geliyoooooooo🤩🤩🤩🤩

Kızlar bilgisi olan var mı mesela bugün akıntım geldi baya yumurta çatlamış mı oluyor yoksa yakında mı çatlayacak oluyor

X